Philips IronCare - filtr do oczyszczania wody przed prasowaniem

Philips IronCare - filtr do oczyszczania wody przed prasowaniem

Philips IronCare - filtr do oczyszczania wody przed prasowaniem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.03.2013 16:37

Marka Philips prezentuje filtr zmiękczający wodę IronCare. System IronCare przeznaczony do stosowania w połączeniu z wszystkimi modelami urządzeń prasujących ma usuwać z wody wodociągowej 99 procent soli wapnia, przedłużając okres optymalnej sprawności żelazka.

Gromadzący się wewnątrz żelazka osad wapienny może po pewnym czasie stać się zagrożeniem dla naszych ubrań i skrócić żywotność urządzenia. Jak dowodzą przedstawione przez Philips badania, 2. procent konsumentów skarży się na utrudniające prasowanie nadmierne nawarstwianie się kamienia i brak skutecznej metody zapobiegania temu zjawisku. Dopuszczenie do nadmiernego nagromadzenia się osadu może spowodować stopniowe pogorszenie sprawności urządzenia na skutek blokowania otworów doprowadzających parę, a także pojawienie się na ubraniach brązowych plam. Jeśli w wodzie wodociągowej znajduje się duże stężenie soli wapnia, w trakcie nagrzewania żelazka i uwalniania pary wytrąca się kamień kotłowy, który w postaci niewielkich płytek osadza się w komorze parowej oraz na stopie żelazka.

Producent zapewnia, że filtr z systemem uzdatniania wody Philips IronCare ma pozwalać na przedłużenie żywotności żelazka i zachować jego sprawność. W miarę zużycia wkład Philips IronCare zmienia kolor, dzięki czemu łatwiej zauważyć moment, w którym trzeba wymienić go na nowy.

Produkty dostępne są w sprzedaży w cenie 89 PLN.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)