Philips i AOC pokazali nowe modele monitorów

Philips i AOC pokazali nowe modele monitorów

Philips i AOC pokazali nowe modele monitorów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.10.2014 13:39, aktualizacja: 09.10.2014 15:11

Firmy AOC i MMD (globalna dystrybucja i marketing monitorów Philips), wprowadzają do Polski najnowszą linię monitorów. Wśród nich znajdziemy 34-calową panoramę, Adobe RGB dla profesjonalistów, designerski monitor Moda 2 oraz model z obsługą Nvidia G-SYNC

34-calowa panorama

Philips BDM3470UP w formacie 21:9 wyposażony został w matrycę AH-IPS z kątami widzenia wynoszącymi 17. stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie. 34-calowy panel wyświetla obraz w rozdzielczości 3440x1440 (Ultra Wide Quad HD). Dzięki funkcji MultiView użytkownik może jednocześnie wyświetlać treści z dwóch różnych źródeł sygnału. Zastosowana w monitorze podstawa SmartErgoBase pozwala na swobodne dostosowanie wysokości i kątów nachylenia ekranu do potrzeb użytkownika.

Z myślą o profesjonalistach w dziedzinie grafiki zaprezentowany został 27-calowy ekran oparty na matrycy IPS-AHVA. Monitor wyświetla obraz w rozdzielczości 256. x 1440 (Quad HD) i odwzorowuje 99% palety Adobe RGB oraz 100% sRGB. Monitor PHILIPS 272P4APJKGB z 10-bitowym ekranem wyświetla 1,074 mld kolorów, ułatwiając tym samym znacznie pracę profesjonalisty.

Moda 2

Philips 275C5QHAW to wyposażony w matrycę IPS monitor umożliwiający odtwarzanie muzyki bezpośrednio z urządzenia mobilnego dzięki modułowi Bluetooth. Dobrą jakość dźwięku zapewniają 2 głośniki o mocy 7. oraz funkcja wirtualnego dźwięku przestrzennego 5.1 Cinema Sound. Urządzenie może być wykorzystywane również do przeprowadzania rozmów w trybie głośnomówiącym. Ten 27-calowy model Moda 2 z gładkim wykończeniem w kolorze białym z może przypaść do gustu użytkownikom ceniącym sobie nietuzinkowy design.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Monitor z technologią Nvidia G-SYNC

Stworzony z myślą o graczach, 24-calowy monitor AOC G2460PG został wyposażony w moduł NvidiaG-SYNC. Technologia ta polega na pełnej synchronizacji częstotliwości odświeżania obrazu w monitorze z obrazem generowanym przez kartę graficzną komputera. Dzięki temu wyeliminowane zostają efekty rwania, opóźnienia i zacięcia obrazu. Wysoka częstotliwość odświeżania 144Hz oraz krótki czas reakcji wynoszący 1 milisekundę sprawiają, że obraz w grach nie tylko jest pozbawiony smużenia, ale również w mniejszym stopniu męczy oczy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)