PGA2008 - Po łupy, z Asusem

PGA2008 - Po łupy, z Asusem

PGA2008 - Po łupy, z Asusem
20.11.2008 13:15, aktualizacja: 20.11.2008 13:58

Lepiej zacznij się szykować na cyfrową wojnę na stoisku ASUS!
Jako łupy weźmiesz 2 notebooki gamingowe warte ponad 15
tysięcy złotych, legendarne Eee PC i wiele innych nagród. Na pewno
jesteś gotowy spojrzeć w ślepia demona wydajności, przetrwać
temperaturę minus 196ºC, zmierzyć się z najlepszymi i zostać King of
the Hill?

Lepiej zacznij się szykować na cyfrową wojnę na stoisku ASUS! Jako łupy weźmiesz 2 notebooki gamingowe warte ponad 15 tysięcy złotych, legendarne Eee PC i wiele innych nagród. Na pewno jesteś gotowy spojrzeć w ślepia demona wydajności, przetrwać temperaturę minus 196ºC, zmierzyć się z najlepszymi i zostać King of the Hill?

Obraz
© G70 (fot. Asus)

Ta wojna będzie wiekopomna. Konkurencja na pewno nie da Ci wytchnąć w walce o nagrody. Herosi sportów elektronicznych będą czekać na wyzwanie na naszej arenie. Odważysz się stawić im czoła? Jeśli wolisz sam eksplorować cyfrową rozrywkę będziesz mógł przetestować najnowsze gry. Czy pragnienie zwycięstwa będzie w Tobie dość silne by odejść objuczony nagrodami?

Nieopodal grasować będzie demon wydajności: komputer zbudowany w oparciu o najnowszą platformę Intel: procesor Core i7 i chipset X58 na najlepszych podzespołach ASUS. Zupełny brak kompromisów w połączeniu z nieopisaną mocą na Twojej drodze. Weźmiesz go za rogi?

Obraz
© Procesor chłodzony ciekłym azotem

Zrobisz krok dalej i temperatura spada poniżej zera, dokładnie 196 stopni poniżej. Tylko wtedy można wykrzesać z fabrycznego sprzętu dosłownie wszystko na co go stać. Mistrzowie overclockingu wprowadzą Cię w tajniki podkręcania podzespołów komputera za pomocą ciekłego azotu. Przekroczysz tę granicę?

Nie ma wątpliwości, że zapragniesz posiąść jedno z najnowszych urządzeń. Fachowcy z firmy Komputronik chętnie Ci doradzą. Czy uda Ci się wytargować jakiś rabat?

Wreszcie wyczerpany w zaciszu będziesz mógł sprawdzić połączenie naturalnego piękna z najnowszą technologią - wykończony bambusem notebook. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o Eee PC to zaskoczy Cię na pewno, jeśli już wiele o nim słyszałeś to wreszcie będziesz mógł go dotknąć.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)