PGA2008, do wygrania Citroen C1

PGA2008, do wygrania Citroen C1

PGA2008, do wygrania Citroen C1
20.11.2008 12:20, aktualizacja: 20.11.2008 12:32

Dla uczestników PGA Creative przygotował niezapomniane emocje. Podczas
drugiego dnia targów, w niedzielę, osoby powyżej 18-go roku życia mają
szansę powalczyć o najbardziej wartościową nagrodę, jaka w Polsce była
do wygrania na turniejach dla graczy – CITROENA C1

Creative zapowiada udział w targach POZNAŃ GAME ARENA, odbywających się w dn. 22 i 23 listopada, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jubileuszowa, piąta edycja PGA, będzie jednym z największych wydarzeń dla fanów elektronicznej rozrywki. Podczas targów Creative zaprezentuje najnowszą ofertę kart dźwiękowych serii Sound Blaster X-Fi Titanium.

Dla uczestników PGA Creative przygotował niezapomniane emocje. Podczas drugiego dnia targów, w niedzielę, osoby powyżej 18-go roku życia mają szansę powalczyć o najbardziej wartościową nagrodę, jaka w Polsce była do wygrania na turniejach dla graczy – CITROENA C1.

Obraz

Aby wziąć udział w turnieju należy pierwszego bądź drugiego dnia imprezy odwiedzić stoisko CREATIVE, doświadczyć brzmienia nowych kart i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Spośród ważnych kuponów zgłoszeniowych, co godzinę będzie losowana osoba, która zostanie zaproszona do niedzielnego turnieju, w którym udział weźmie dwunastu finalistów. Regulamin turnieju dostępny będzie na stoisku oraz na stronach internetowych PGA 2008.

„_ CREATIVE od lat dostarcza graczom mocnych wrażeń oferując zaawansowane platformy audio, wysokiej jakości głośniki i słuchawki, zapewniające realistyczny dźwięk w grach komputerowych. Dzięki karcie Sound Blaster X-Fi i jej zaletom gracze mogą nie tylko czerpać więcej przyjemności z grania, ale także osiągać lepsze wyniki w elektronicznym sporcie. Na turniej przygotowujemy specjalną grę, w której szanse na wygraną będą mieli nie tylko najlepsi polscy gracze, ale wszyscy fani elektronicznej rozrywki. Wszystkim uczestnikom życzę ekstremalnych wrażeń. _” – powiedział Łukasz Pilarczyk, Product Manager w firmie Creative Labs.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)