PGA 2020 przesunięte. Największe polskie targi gier zmieniają datę

PGA 2020 przesunięte. Największe polskie targi gier zmieniają datę

Poznan Game Arena
Poznan Game Arena
Źródło zdjęć: © PAP | Jakub Kaczmarczyk
02.09.2020 13:13

Organizatorzy Poznań Game Arena właśnie poinformowali o przełożeniu imprezy. Największe targi gier wideo w Polsce nie odbędą się w planowanym pierwotnie terminie. W oficjalnym komunikacie padła jednak nowa data.

PGA to wydarzenie szalenie ważne dla polskiego przemysłu gier wideo. Jak wynika z najnowszego raportu Games Industry Conference, Ministerstwa Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwa Kultury, ta gałąź biznesu dostarczyła ponad dwumiliardowych dochodów w 2019 roku. Targi gier w Poznaniu miały odbyć się między 9 a 11 października 2020 r.

Poznań Game Arena 2020 zaliczy małą obsuwę

Jak poinformował zarząd Grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich impreza nie dojdzie do skutku w początkowym terminie. Przesunięto ją na 20-22 listopada 2020 r.

Decyzja została podyktowana konsultacjami z przedstawicielami wystawców i z uwzględnieniem tegorocznego kalendarza premier gier i sprzętu. Organizatorzy wierzą, że ta decyzja pomoże zwiększyć atrakcyjność i jakość wydarzenia oraz przyczyni się do zwiększenia liczby wystawców.

Posiadacze biletów nie muszą się martwić

Osoby, które zakupiły już bilety na targi mogą odetchnąć z ulgą. Zachowają one swoją ważność i będzie można z nich skorzystać w nowym terminie. Z drugiej strony, organizatorzy targów przewidują możliwość zwrotu – ale jedynie do 15 września 2020 r.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)