Pendrive Verbatim Store n Go V3 z interfejsem USB 3.0

Pendrive Verbatim Store n Go V3 z interfejsem USB 3.0

Pendrive Verbatim Store n Go V3 z interfejsem USB 3.0
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.04.2012 12:33

Verbatim przedstawia nową rodzinę pendrive’ów z obsługą standardu USB 3.0. Store ‘n’ Go V3 to niewielkie urządzenie o zwężającej się konstrukcji z mechanizmem wysuwania i blokady, który chroni złącze USB. Pamięć jest dostępna w siedmiu kolorach i w wersjach o pojemności do 64 GB. Ceny w zależności od pojemności wahają się od 39 do 229 zł.

Dzięki interfejsowi USB 3.0 pamięć Store ‘n’. Go V3 oferuje transfer danych nawet dziesięciokrotnie szybszy w porównaniu ze standardem USB 2.0, co przyspiesza przenoszenie lub zapisywanie dużych plików każdego typu. Interfejs USB 3.0 jest zgodny wstecz z USB 2.0.

Praktyczny mechanizm wysuwania i blokady („Slide and Lock”) chroni złącze urządzenia. Złącze można zablokować w pozycji wysuniętej podczas korzystania z pamięci, po czym wsunąć z powrotem, kiedy urządzenie nie jest używane. Pamięć o pojemności 1. GB jest dostępna w kolorach „Sunkissed Yellow” (słoneczny żółty), „Eucalyptus Green” (eukaliptusowa zieleń), „Hot Pink” (gorący różowy), „Caribbean Blue” (karaibski błękit), „Volcanic Orange” (wulkaniczny pomarańczowy) oraz „Violet” (fiołkowy). Szary model Store ‘n’ Go V3 jest dostępny w czterech wersjach o pojemności 8 GB, 16 GB, 32 GB i 64 GB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)