Pełnometrażowe filmy VOD za darmo dla użytkowników Samsunga - Andrino Play

Strona głównaPełnometrażowe filmy VOD za darmo dla użytkowników Samsunga - Andrino Play
11.09.2012 13:03
Pełnometrażowe filmy VOD za darmo dla użytkowników Samsunga - Andrino Play
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Od 11 września 2012 r. Samsung udostępnił użytkownikom swoich urządzeń mobilnych (smartfony, tablety i urządzenia Samsung Note) platformę filmową Andrino Play. Dzięki niej użytkownicy otrzymali dostęp do pełnometrażowych filmów w usłudze wideo na żądanie. Zarówno aplikacja, jak i korzystanie z zasobów filmoteki jest całkowicie bezpłatne i dostępne poprzez sieć telefonii komórkowej oraz sieć WiFi.

Aplikacja Andrino Play umożliwia dostęp do ponad 50. filmów w usłudze VoD. W ofercie dostęne są zarówno światowe hity, jak i nagradzane na festiwalach ambitne produkcje polskie i europejskie. Filmoteka jest wzbogacana na bieżąco o kolejne filmowe nowości. Użytkownicy mogą obejrzeć między innymi takie filmy, jak: Hellboy: Krew i żelazo, Królowa Śniegu, Krwawa uczta, 13 Dzielnica: ultimatum, Zatoka Delfinów czy Armagedon.

Zakładki w aplikacji są podzielone na kategorie tematyczne i gatunkowe: fabularne, seriale, dla dzieci, muzyczne, dokumentalne oraz rozrywkowe. Użytkownicy Andrino Play mogą w wygodny sposób wyszukiwać i sortować filmy, a także tworzyć własne listy ulubionych tytułów. Dzięki funkcji zapisu ostatniej sekwencji otrzymują możliwość łatwego powrotu do momentu, w którym przerwali oglądanie filmu.

Aplikacja Andrino Play jest dostępna w urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android 2.3 i w wersjach wyższych. Niebawem Samsung udostępni również platformę Andrino Play użytkownikom telewizorów Smart TV, a następnie na telefonach wykorzystujących system operacyjny Bada OS.

Aplikację Andrino Play można bezpłatnie pobrać od z Samsung Apps.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)