PDA dla handlowca

PDA dla handlowca

PDA dla handlowca
31.12.2008 12:33, aktualizacja: 31.12.2008 17:05

Pointmobile wprowadził do sprzedaży nowy model PDA przemysłowego, PM250. Jest to najnowsza generacja urządzenia tego typu, które łączy w sobie mobilność, wytrzymałość konstrukcji, zalety systemu Windows CE .NET 5.0 oraz moc procesora Marvell PXA300 pracującego z częstotliwością 624 MHz. PDA został przystosowany przede wszystkim do korzystania z aplikacji wspomagających zadania magazynów oraz centrów logistycznych.

Przy projektowaniu PDA wzięto pod uwagę wiele czynników, które mają ułatwić pracę w trudnych warunkach. Jego obudowa otrzymała na tyle ergonomiczny kształt, aby nawet intensywna, wielogodzinna praca z urządzeniem nie była zbyt męcząca. Dzięki umieszczeniu klawisza odpowiadającego za skanowanie kodów po obydwu stronach obudowy, możliwa jest jego obsługa zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne. Pochylenie czytnika kodów o 30 stopni ma zapewnić znacznie wygodniejszą pracę z urządzeniem.

PM250 posiada ekran o przekątnej 2,8 cala. Obsługuje również protokół Bluetooth, łączność WLAN, posiada moduł GPS oraz wbudowaną kamerę. Na pokładzie nie zabraknie także modułu GSM. Całość waży zaledwie 240 gramów.

PDA spełnia standardy IP64, jest odporne na upadek z 1,5 metra oraz jest przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)