Paryż to nowa mapa w "Overwatch". Blizzard przedstawił szczegóły

Paryż to nowa mapa w "Overwatch". Blizzard przedstawił szczegóły
Źródło zdjęć: © Blizzard
Barnaba Siegel

20.02.2019 11:24, aktual.: 21.02.2019 09:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Overwatch" wzbogacił się o kolejną mapę. Najnowsza plansza typu Szturm to futurystyczny Paryż. Jest już dostępna dla wszystkich graczy na PC, PS4 i Xbox One. Oto jej najmocniejsze punkty.

Na mapie Paryż w "Overwatch", tocząc boje w ciasnych uliczkach i przejściach przed wielkim starciem nad brzegiem Sekwany, nie zapomnij rzucić okiem na:

• Kabaret Luny, gdzie swoje talenty muzyczne prezentuje diwa Luna
• Pâtisserie Galand, znane ze swoich napoleonek i kolorowych makaroników
• Maison Marat, wspaniały pałac w samym sercu miasta

"Overwatch" - Paryż. Miejsca warte uwagi

Paryż, eleganckie miasto sztuki i miłości, to miejsce akcji nowej mapy typu Szturm.

Zacznijcie swoją przygodę od Kabaretu Luny, której aksamitny, altowy głos urzeka zarówno gwiazdy filmowe, rewolucjonistów, lokalnych mieszkańców jak i turystów. Po przedstawieniu wyjdźcie na zewnątrz i zacznijcie zwiedzać Paryż na drodze ku zwycięstwu. Ulice prowadzące do pierwszego punktu usiane są rzemieślniczymi sklepikami, w których możecie skosztować lokalnych specjałów, makaroników, lub ukryć się przed atakami wrogów.

Obraz
© Blizzard

Wywalczcie sobie drogę przez tajemnicze zaułki i zmierzcie z wrogami nad brzegami Sekwany. Gdy już zdominujecie przeciwników, dotrzyjcie do Maison Marat i zadajcie coup-de-grâce.

"Overwatch" - Paryż. Aktualizacje bohaterów

Ogólne zmiany:

  • Nieodnawialne zdrowie, osłony i pancerz są teraz tracone przed odnawialnymi.
  • Wcześniejsza kolejność priorytetów: nieodnawialne osłony, odnawialne osłony, nieodnawialny pancerz, odnawialny pancerz, nieodnawialne zdrowie i odnawialne zdrowie.
  • Nowa kolejność priorytetów: nieodnawialne osłony, nieodnawialny pancerz, nieodnawialne zdrowie, odnawialne osłony, odnawialny pancerz oraz odnawialne zdrowie.

Kolejność typów zdrowia w "Overwatch" określa kolejność odejmowania punktów zdrowia, osłon oraz pancerza, kiedy bohater odniesie obrażenia. Na przykład, jeśli postać posiada odnawialne osłony i otrzyma obrażenia, najpierw straci osłony, a potem zdrowie.

Obraz
© Blizzard

Wcześniej możliwe było przyznanie priorytetu przy otrzymywaniu obrażeń odnawialnym osłonom, co sprawiało, że nieodnawialny pancerz nigdy nie ulegał uszkodzeniu. Po zmianie hierarchii postacie, które otrzymały nieodnawialny pancerz lub osłony, będą najpierw tracić właśnie te typy zasobów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)