Park of Poland. Bilety do Suntago wyprzedają się w ekspresowym tempie

Park of Poland. Bilety do Suntago wyprzedają się w ekspresowym tempie
Źródło zdjęć: © East News | Piotr Molecki/East News
Karolina Modzelewska

21.02.2020 11:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Park of Poland oficjalnie otworzono 20 lutego. Był to moment, na który czekało wielu. Widać to po tempie, w jakim znikają bilety do największego parku wodnego w Polsce. Wyprzedały się wszystkie wejściówki na nadchodzący weekend.

Park of Poland we Wręczy pod Mszczonowem jest niewątpliwą atrakcją dla wszystkich fanów wodnych rozrywek. Może jednocześnie pomieścić do 10 tys. osób, ale chętnych na wizytę w Suntago jest znacznie więcej. Niestety bilety na 21, 22 oraz 23 lutego zostały już wyprzedane.

Park of Poland: Ile kosztują bilety?

Największy park wodny w Polsce oferuje różne pakiety, których cena zależy od tego, ile stref chcą zobaczyć odwiedzający, od ich wieku, a także czasu, jaki spędzą na terenie obiektu. Jak czytamy na oficjalnej stronie Suntago: "Cena biletu obejmuje wejście do wybranych stref parku (Jamango, Relax, Saunaria). Cena nie obejmuje zabiegów w Wellness & SPA oraz produktów sprzedawanych w restauracjach i sklepach".

Szczegółowy opis dostępnych stref oraz cennik znajdują się tutaj. Całodzienny pobyt w strefie Jamango dla dorosłych kosztuje 99 zł, w strefach Jamango i Relax 114 zł, a w strefach Jamango, Relax i Saunaria 129 zł.

Park oferuje bogatą ofertę rozrywki. Można w nim skorzystać z licznych basenów, zjeżdżalni, ale też strefy relaksu wypełnionej saunami czy strefy Wellness & SPA. Bilety do parku można zamówić i kupić online.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)