Panda Security z nagrodą Technological Innovation

Panda Security z nagrodą Technological Innovation

26.10.2010 14:28, aktual.: 27.10.2010 13:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wall Street Journal przyznał firmie Panda Security nagrodę Technological Innovation w kategorii bezpieczeństwa sieciowego. Jurorzy konkursu wyłonili nagrodzonych spośród 600 kandydatów z całego świata, którzy wyróżniali się innowacyjnością w kilkunastu dziedzinach.

Wall Street Journal Technology Innovation to jedna z najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród. W kategorii bezpieczeństwa sieciowego nagrodę otrzymała Panda Security za program Panda Cloud Antivirus dla użytkowników domowych i organizacji non-profit. Jest to bezpłatny program, który oferuje ochronę antywirusową i antyspyware oraz obronę przed rootkitami. Nagrodzony program można pobrać z witryny: http://www.cloudantivirus.com/pl/

„Jesteśmy dumni z otrzymania nagrody Wall Street Journal. To międzynarodowe wyróżnienie potwierdza zasadność naszej strategii skoncentrowanej na innowacji technologicznej, dzięki której zapewniamy najlepszą ochronę bez obciążania systemów naszych użytkowników domowych i klientów korporacyjnych”. – powiedział Juan Santana, prezes Panda Security.

Obraz

W tym roku Wall Street Journal otrzymał 59. zgłoszeń od firm, organizacji i osób w trzydziestu krajach. Redaktorzy WSJ ocenili kandydatów, przedstawiając zaledwie 275 z nich panelowi jurorów złożonemu z przedstawicieli instytucji badawczych, funduszy venture capital i innych firm. Jury wyłoniło 49 kandydatów, którzy zasłużyli na prestiżową nagrodę. Scott D. Anthony, dyrektor Innosight Ventures i członek jury decydującego o przyznaniu nagród: „Kryzys gospodarczy po prostu nie był w stanie ograniczyć niesamowitej energii innowacyjności na całym świecie. Jest ona źródłem wielkich nadziei na przyszłość. Część uczestników ma potencjał, by naprawdę zmieniać świat”.

Nagrody są prezentowane podczas podwójnej ceremonii: 14 października w Kopenhadze i 3 listopada w Redwood (Kalifornia) podczas konferencji Dow Jones VentureWire FASTech Conference.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także