Panasonic PT-VW431DE - kompaktowy projektor LCD

Panasonic PT-VW431DE - kompaktowy projektor LCD04.10.2012 13:13
Panasonic PT-VW431DE - kompaktowy projektor LCD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Panasonic zaprezentował kompaktowy projektor cyfrowy PT-VW431DE. Urządzenie wyróżnia możliwość przesyłania obrazu i dźwięku za pomocą pojedynczego kabla sieciowego LAN na odległość nawet 100 metrów. Ponadto, rozdzielczość WXGA, jasność 4 300 lumenów i kontrast 3 500:1 mają pomóc w uzyskaniu dobrej jakości obrazu w jasno oświetlonych pomieszczeniach.

W nowym projektorze cyfrowym PT-VW431DE zastosowana została technologia Digital Link. Rozwiązanie pozwala na sterowanie urządzeniem oraz przesyłanie sygnału audio i wideo na odległość do 10. metrów za pomocą jednego przewodu sieciowego LAN oraz złącza RJ45, zastępując tym samym standard HDMI. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z projektora bez konieczności podłączania dodatkowych zewnętrznych odbiorników oraz dużej ilości kabli.

Urządzenie wykorzystuje technologię Panasonic Daylight View Basic, która z pomocą czujnika światła dostosowuje pracę projektora do natężenia oświetlenia zewnętrznego. Żywotność lampy o mocy 280. wynosi 4 000 godzin.

W nowym projektorze firmy Panasonic zastosowany został obiektyw z 1,6x-krotnym zoomem optycznym, który umożliwia projekcję z odległości od 2,5 do 4,1 metra. Urządzenie posiada również możliwość zmiany ustawienia obiektywu w pionowej osi (układ Lens Shift) pod kątem +4. stopni bez utraty jakości wyświetlanego obrazu.

Cena: 5 900 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)