Panasonic na IFA 2010 - królestwo 3D

Panasonic na IFA 2010 - królestwo 3D

Panasonic na IFA 2010 - królestwo 3D
31.08.2010 14:14, aktualizacja: 31.08.2010 14:39

"3D your world" to temat przewodni ekspozycji Panasonic na tegorocznych targach IFA – największej w Europie imprezie prezentującej najnowsze trendy na rynku elektroniki konsumenckiej. W dniach 3-8 września w hali 5.2 a/b odwiedzający berlińskie targi będą mieli możliwość zapoznania się i przetestowania najnowszych produktów firmy Panasonic, które przenoszą w trójwymiarowy świat filmów i pozwalają kreować własny.

Panasonic End-to-End – rozwiązania 3D od początku do końca
Panasonic zaprezentuje szeroką gamę sprzętu 3D, od rozwiązań profesjonalnych tj. kamery AG-3DA1. która umożliwia kreowanie treści 3D, przez rozwiązania związane z procesem authoringu i przetwarzania obrazu 3D w Panasonic Hollywood Labs, po telewizory 3D VIERA i odtwarzacze Blu-ray, które przenoszą trójwymiarowy obraz HD do naszych domów.

3D Experience Area – doświadcz trójwymiaru
Stoisko Panasonic będzie prezentowało imponującą liczbę telewizorów 3D, między innymi 152”. plazmę 3D, która w zaaranżowanej na IFA sali kinowej pozwoli odwiedzającym ekspozycję Panasonic doświadczyć trójwymiarowego obrazu. Prezentacja portfolio produktowego 3D firmy Panasonic będzie miała charakter doświadczalny. Każdy, kto trafi na stoisko firmy będzie miał możliwość indywidualnego testowania sprzętu. Na tego typu sesje została przygotowana specjalna część ekspozycji, gdzie będzie można nakręcić własny film 3D z sobą w roli głównej. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zobaczenia w akcji profesjonalnej kamery 3D, a nakręcony nią materiał będzie później post-produkowany, co będzie miała możliwość obejrzenia widownia targów.

Obraz
© (fot. Panasonic)

W 3D Experience Area będzie prezentowany cały line-up konsumenckich telewizorów 3D Viera od 19” po 65”, a także nowe rozwiązania Panasonic, które będą miały swoją premierą w Berlinie. Obok nowości dla użytkowników indywidualnych Panasonic zaprezentuje profesjonalne ekrany plazmowe 3D w rozmiarach 85”, 103” i 152”. Dodatkową atrakcją 3. przygotowaną przez firmę Panasonic, dla osób, które nie będą miały możliwości odwiedzenia berlińskich targów jest ich transmisja w trójwymiarze. Z okazji 50-tego jubileuszu targów IFA, IFA International TV oraz SES ASTRA będą transmitować relacje najważniejszych wydarzeń targowych w 3D. Widzowie w całej Europie, od 3 do 9 września będą mieli możliwość śledzenia najnowszych trendów na rynku elektroniki użytkowej na kanale ASTRA 3D demo-channel.

Obraz
© (fot. Panasonic)

W Berlinie Panasonic zaprezentuje również, w części swojej ekspozycji dedykowanej fotografii, najnowsze propozycje z rodziny aparatów Lumix. Na IFA będzie można zobaczyć między innymi najnowsze modele, między innymi: LX5, FZ100, FZ45, FX700 i FT10, które bazują na znanych rozwiązaniach, t.j. Power O.I.S., Face Recognition, iA (tryb intelligent Auto) czy możliwość nagrywania filmów w jakości HD (AVCHD Lite). Dodatkowo, Panasonic zaprezentuje kamerę HM-TA1, mieszczące się w małej kieszeni urządzenie, które pozwala na szybki i prosty upload filmów do sieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)