Pamiętasz te świetne ścieżki dźwiękowe z gier? Teraz łatwo znajdziesz je w Spotify

Pamiętasz te świetne ścieżki dźwiękowe z gier? Teraz łatwo znajdziesz je w Spotify

Pamiętasz te świetne ścieżki dźwiękowe z gier? Teraz łatwo znajdziesz je w Spotify
Źródło zdjęć: © Spotify | Spotify
13.08.2016 11:17, aktualizacja: 13.08.2016 15:24

Ścieżki dźwiękowe towarzyszące grom stają się coraz ważniejszy elementem dopełniającym tą ogromną przyjemność, jaką jest granie. A co jeśli chcemy ich posłuchać poza grą?

Serwis Spotify postanowił wyjść naprzeciw społeczności graczy i właśnie wprowadził nową kategorię, w której znajdą się nie tylko soundtracki z najnowszych premier takich jak m.in.: No Man's Sky, Fallout 4 czy Uncharted 4, ale mnóstwo specjalnie stworzonych playlisty do grania, jak: PowerGaming, RetroWave lub Top Gaming Tracks.

Ponadto, specjalnie dla fanów muzyki z gier, Spotify stworzyło stronę Spotify.com/gaming, gdzie każdy ma możliwość stworzenia swojej spersonalizowanej, idealnej playlisty do grania, wybierając spośród listy utworów dostępnych w Spotify.

Teraz, bez względu na to czy skaczesz do rur jako włoski hydraulik, walczysz z hordami przeciwników lub grasz jako Barcelona na Camp Nou, zawsze masz do dyspozycji doskonałą ścieżkę dźwiękową.

Nowa kategoria będzie dostępna w zakładce _ Przeglądaj _ na wszystkich platformach - PlayStation, desktopach oraz w aplikacjach mobilnych dla systemów iOS i Android.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Spotify dla graczy!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)