Pamiętasz te świetne ścieżki dźwiękowe z gier? Teraz łatwo znajdziesz je w Spotify

Pamiętasz te świetne ścieżki dźwiękowe z gier? Teraz łatwo znajdziesz je w Spotify
Źródło zdjęć: © Spotify | Spotify

13.08.2016 11:17, aktual.: 13.08.2016 15:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ścieżki dźwiękowe towarzyszące grom stają się coraz ważniejszy elementem dopełniającym tą ogromną przyjemność, jaką jest granie. A co jeśli chcemy ich posłuchać poza grą?

Serwis Spotify postanowił wyjść naprzeciw społeczności graczy i właśnie wprowadził nową kategorię, w której znajdą się nie tylko soundtracki z najnowszych premier takich jak m.in.: No Man's Sky, Fallout 4 czy Uncharted 4, ale mnóstwo specjalnie stworzonych playlisty do grania, jak: PowerGaming, RetroWave lub Top Gaming Tracks.

Ponadto, specjalnie dla fanów muzyki z gier, Spotify stworzyło stronę Spotify.com/gaming, gdzie każdy ma możliwość stworzenia swojej spersonalizowanej, idealnej playlisty do grania, wybierając spośród listy utworów dostępnych w Spotify.

Teraz, bez względu na to czy skaczesz do rur jako włoski hydraulik, walczysz z hordami przeciwników lub grasz jako Barcelona na Camp Nou, zawsze masz do dyspozycji doskonałą ścieżkę dźwiękową.

Nowa kategoria będzie dostępna w zakładce _ Przeglądaj _ na wszystkich platformach - PlayStation, desktopach oraz w aplikacjach mobilnych dla systemów iOS i Android.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Spotify dla graczy!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)