Pamiętasz kultowego Tony'ego Hawka? Wraca!

Pamiętasz kultowego Tony'ego Hawka? Wraca!

Pamiętasz kultowego Tony'ego Hawka? Wraca!
Źródło zdjęć: © Activision
15.07.2015 10:44, aktualizacja: 15.07.2015 12:06

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun z rozgrywki "Tony Hawk’s Pro Skater 5". W tle gra punkowy zespół Plague Vendor’s ze swoją piosenką "Black Sap Scriptures". Wideo przedstawia profesjonalnych skaterów i inne ukryte postacie w grze, klasyczne kombinacje trików oraz nowe poziomy. Tony Hawk’s Pro Skater 5 pojawi się 2 października 2015 na PlayStation 4 i Xboksa One. Data premiery wersji na PlayStation 3 i Xboksa 360 zostanie ogłoszona później.

"Tony Hawk’s Pro Skater 5" powraca do korzeni klasycznych gier z serii "Pro Skater" z nowymi poziomami, szalonymi celami, precyzyjnymi ruchami i trikami. Nie zabrakło oczywiście popularnych "manual" i "revert" pozwalających łączyć triki w niekończące się kombinacje. Nowe elementy takie jak dopalacze i pociski pozwalają na świeże spojrzenie na jazdę na desce. Asfalt z drogi zerwać można takimi sławami deski jak Tony Hawk, Nyjah Huston, Riley Hawk, Aaron "Jaws" Homoki, Ishod Wair, Leticia Bufoni, Chris Cole, David Gonzalez, Andrew Reynolds i Lizzie Armanto. Albo zamiast tego stworzyć własną postać.

Tryb multiplayer w "Tony Hawk’s Pro Skater 5" pozwala dołączać do gry ze znajomymi, lub zagrać z ludźmi z całego świata. Gracze mogą także tworzyć swoje własne skateparki i udostępniać je innym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)