Pakiety XL w T-Mobile - więcej minut i danych

Pakiety XL w T‑Mobile - więcej minut i danych

Pakiety XL w T-Mobile - więcej minut i danych
18.02.2013 11:50, aktualizacja: 18.02.2013 12:37

T-Mobile wprowadza do swojej oferty abonamentowej większe pakiety minut i danych.

W nowej ofercie minutowej w zależności od wysokości abonamentu T-Mobile proponuje klientom w standardzie pakiety XL zawierające od 15. do wszystkich sieci krajowych aż do ponad 55 tysięcy minut miesięcznie do wszystkich krajowych sieci komórkowych. W ofercie multimedialnej oprócz pakietów XL klienci otrzymają nowe, większe pakiety danych 500 MB, 1 GB oraz nawet 2 GB.

Nowa oferta T-Mobile pozwala również na rozszerzenie oferty o dodatkowe pakiety usług w promocyjnych cenach. Dla klientów zainteresowanych dużym pakietem SMS-ów T-Mobile proponuje aż 10. 000 SMS-ów za 1,99 zł miesięcznie. Nowym rozwiązaniem jest też możliwość aktywowania Sieci Rodzinnej, która oferuje każdemu z członków sieci 2000 minut również w cenie 1,99 zł. Oznacza to, że numery osób, które zaprosimy do Sieci Rodzinnej otrzymują całkowicie bezpłatnie 2000 minut na rozmowy z pozostałymi członkami Sieci Rodzinnej. W tej samej cenie można aktywować Pakiet 44 640 minut na połączenia do krajowych numerów stacjonarnych.

Dodatkowe 1. proc. upustu na abonament przez dwa lata w taryfach multimedialnych mogą zyskać osoby przenoszące numer od innego operatora lub z ofert przedpłaconych PTC, jak również obecni abonenci studenci, osoby posiadające kartę kibica T-Mobile Ekstraklasy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)