Pakiet Podróżnika - wspólna usługa Orange i Generali

Pakiet Podróżnika - wspólna usługa Orange i Generali

Pakiet Podróżnika - wspólna usługa Orange i Generali
21.07.2008 14:34, aktualizacja: 21.07.2008 15:44

PTK Centertel i Generali zaoferowały klientom sieci Orange dostęp do informacji turystycznej wraz z ubezpieczeniem podróżnym, uruchamiane przez SMS. Pakiet Podróżnika na trzy lub pięć dni obowiązuje we wszystkich krajach świata i zapewnia ochronę ubezpieczeniową od następstw nieszczęśliwych wypadków lub nagłego zachorowania.

Klient otrzymuje na 3 lub 5 dni dostęp do infolinii (Centrum Pomocy Generali) umożliwiającej uzyskanie informacji o kraju, do którego wyjeżdża: wymagane dokumenty i szczepienia, adresy polskich ambasad i konsulatów, atrakcje turystyczne, prognozę pogody, ceny podstawowych produktów, telefony do najbliższych hoteli, pensjonatów, wypożyczalni samochodów, rozkład jazdy środków komunikacji itp. Infolinia +48 22 205 50 25 jest dostępna dla klientów przez 7 dni w tygodniu, w każdym zakątku świata.

Dodatkowo, w cenie pakietu, każdy klient otrzymuje ubezpieczenie podróżne obowiązujące poza granicami Polski, we wszystkich krajach świata. Oferta pokrywa koszty i organizację usług powstałych na skutek nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania ubezpieczonego, który w okresie podróży niezwłocznie musiał poddać się leczeniu.

Polisa pokrywa również wypłaty świadczeń związanych z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią: w zakresie kosztów leczenia i pomocy assistance - do 120 tys. zł oraz następstw nieszczęśliwych wypadków - do 10 tys. zł.

By kupić usługę należy wysłać na numer 8099 swój numer pesel oraz po kropce lub spacji ilość dni na jaką ma być aktywowana usługa - 3 lub 5. Za pakiet na trzy dni klienci Orange zapłacą 18,30 zł z VAT, a na pięć 30,50 zł z VAT. Jeśli ktoś będzie chciał wykupić pakiet będąc już za granicą, do kosztu SMS trzeba doliczyć opłatę roamingową, która standardowo wynosi 1,50 zł.

Po wysłaniu SMS-a klient otrzyma potwierdzenie wykupienia _ Pakietu Podróżnika _ wraz z numerem telefonu do informacji turystycznej i numerem polisy ubezpieczeniowej. Polisę można wykupić dla siebie lub dla swoich bliskich, wystarczy podać numer PESEL osoby, która będzie objęta ubezpieczeniem oraz po kropce lub spacji - liczbę dni, na jakie będzie udzielona ochrona .

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)