Trwa ładowanie...
d8jgyex

Paczki z Aliexpress odbierzesz w paczkomacie Inpostu

InPost został "strategicznym partnerem" platformy AliExpress, co oznacza, że przesyłki z Chin można zamawiać bezpośrednio do wybranych paczkomatów. Uwaga, to ostatni moment, aby otrzymać zamówienia przed gwiazdką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przesyłki z Chin będzie można zamawiać do paczkomatów
Przesyłki z Chin będzie można zamawiać do paczkomatów (East News, Fot: Eastnews / WOJCIECH STROZYK/REPORTER)
d8jgyex

O zawarciu partnerstwa poinformował Puls Biznesu. Inpost nie komentuje na razie doniesień na ten temat.

Dostawy przesyłek z Aliexpress do paczkomatów Inpostu były wcześniej możliwe, ale zależało to od tego, czy dana chińska firma przewozowa miała wykupioną usługę w Inpoście. Teraz dostawa do paczkomatów ma być dostępna dla wszystkich bez wyjątku. Puls Biznesu informuje, że wszystkie przesyłki z Chin będą rejestrowane, a klienci będą mogli śledzić ich trasę.

Aliexpress dostarczy do paczkomatów

Do tej pory przesyłki z Aliexpress były dostarczane przede wszystkim przez Pocztę Polską, dla której stanowiły 30 proc. wszystkich przesyłek zagranicznych w pierwszym półroczu 2019. Inpost na razie nie komentuje, kiedy paczki z Aliexpress będzie można zamawiać do paczkomatów i czy stanie się to jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Niezależnie od sposobu dostawy, jeśli chcesz zrobić świąteczne zakupy w Chinach, to musisz się śpieszyć. Przewidywany termin dostawy niektórych produktów już teraz pokazuje daty po świętach.

d8jgyex

Podziel się opinią

Share

d8jgyex

d8jgyex