Overclockerze! Foxconn da ci kasę i sprzęt!

Overclockerze! Foxconn da ci kasę i sprzęt!

15.11.2007 16:00, aktual.: 16.11.2007 10:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Foxconn ogłosiła rozpoczęcie programu QuantumForce Scholarship, skierowanego do ambitnych overclockerów. Przewiduje on nagrody pieniężne oraz wsparcie sprzętowe dla najlepszych spośród nich.

Jeżeli masz ambicje overclockerskie, powinieneś zainteresować się programem firmy Foxconn, który ruszy jeszcze w tym roku ( rejestracji można dokonać pod tym adresem - http://www.quantum-force.net/qforcers/q000000005 ). Osoby, które zostaną zakwalifikowane w szeregi "Scholars", będą wsparte darmowym sponsoringiem w zakresie sprzętu oraz środków na chłodzenie ciekłym azotem. Będą one też miały możliwość wczesnych testów urządzeń z serii QuantumForce oraz zgłaszania swoich spostrzeżeń do działu Badań i Rozwoju.

"_ Ideą QuantumForce jest praca z entuzjastami w tworzeniu produktów idealnych do overclockingu ", wyjaśnia Greta Kuo, menedżer produktu serii Quantum Force. " Na razie zobaczyliśmy FSB o częstotliwości 622 MHz na naszej płycie MARS, przy użyciu chłodzenia ciekłym azotem i już jesteśmy podekscytowani przyszłymi wynikami w benchmarkach _" - kontynuuje Greta Kuo.

Entuzjaści, którzy nie będą brać udziału w programie "Scholars", mogą liczyć na wygraną na sprzęt komputerowy sięgającą 1000 USD. Muszą oni jedynie zamieścić swoje wyniki overclockingu osiągnięte przy użyciu płyty MARS na stronie QF ( wystarczy skorzystać z tablicy Power Wall - http://www.quantum-force.net/qforcers/q000000002 ).

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)