Oto najczęściej "piracone" filmy roku

Oto najczęściej "piracone" filmy roku
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

02.01.2014 10:30, aktual.: 21.11.2016 12:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najpopularniejszym nielegalnie pobieranym filmem roku 2012 okazała się komedia „Projekt X”, która, co ciekawe, nie odniosła sukcesów w kinach. A co z sieci piraci pobierali w roku ubiegłym?

Jak się okazuje, najchętniej pobieranym pirackim filmem roku 2013 okazał się "Hobbit: Niezwykła Podróż", który również odniósł niesamowity sukces w kinach. Według danych serwisu TorrentFreak, film ten pobrano z sieci torrentowych nie mniej niż 8,4 miliona razy.

Na drugim miejscu uplasował się kontrowersyjny werstern Quentina Tarantino, zatytułowany "Django" (8,1 miliona pobrań). Trzecie miejsce zajmuje film "Szybcy i Wściekli 6. (7,9 miliona pobrań).

Większość filmów z pierwszej dziesiątki tych najchętniej pobieranych nielegalnie to wysokobudżetowe, komercyjne filmy, z wyjątkiem "Poradnika Pozytywnego Myślenia", który również znalazł się w zestawieniu, na piątym miejscu. Oprócz niego, znalazły się tam "Iron Man 3", "Star Trek: W Ciemność", "Gangster Squad: Pogromcy Mafii", "Iluzja", "Kac Vegas 3. i "World War Z".

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Google stworzy system operacyjny dla... Audi"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także