Oto najczęściej "piracone" filmy roku

Oto najczęściej "piracone" filmy roku02.01.2014 10:30
Oto najczęściej "piracone" filmy roku
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

Najpopularniejszym nielegalnie pobieranym filmem roku 2012 okazała się komedia „Projekt X”, która, co ciekawe, nie odniosła sukcesów w kinach. A co z sieci piraci pobierali w roku ubiegłym?

Jak się okazuje, najchętniej pobieranym pirackim filmem roku 2013 okazał się "Hobbit: Niezwykła Podróż", który również odniósł niesamowity sukces w kinach. Według danych serwisu TorrentFreak, film ten pobrano z sieci torrentowych nie mniej niż 8,4 miliona razy.

Na drugim miejscu uplasował się kontrowersyjny werstern Quentina Tarantino, zatytułowany "Django" (8,1 miliona pobrań). Trzecie miejsce zajmuje film "Szybcy i Wściekli 6. (7,9 miliona pobrań).

Większość filmów z pierwszej dziesiątki tych najchętniej pobieranych nielegalnie to wysokobudżetowe, komercyjne filmy, z wyjątkiem "Poradnika Pozytywnego Myślenia", który również znalazł się w zestawieniu, na piątym miejscu. Oprócz niego, znalazły się tam "Iron Man 3", "Star Trek: W Ciemność", "Gangster Squad: Pogromcy Mafii", "Iluzja", "Kac Vegas 3. i "World War Z".

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Google stworzy system operacyjny dla... Audi"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)