OSIM uSqueez - masażer, którym można sterować przy pomocy urządzeń Apple

OSIM uSqueez - masażer, którym można sterować przy pomocy urządzeń Apple
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

30.08.2012 10:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

OSIM uSqueez App Foot & Calf Massager firmy Brookstone to urządzenie do masażu stop, którym można sterować za pomocą iPhone'a, iPada lub iPoda touch.

Po całym dniu spędzonym poza domem każdy pragnie chwili relaksu. Jedną z najprzyjemniejszych czynności, jaką można sobie zafundować, jest masaż stóp. Masaż nie tylko odpręża, ale wpływa także pozytywnie na krążenie krwi. A ponieważ usługi profesjonalnych masażystów do tanich nie należą, to sporą popularnością cieszą się urządzenia masujące.

Jednym z nich jest gadżet OSIM uSqueez App Foot & Calf Massager oferowany przez firmę Brookstone. Od innych urządzeń do masażu stóp i łydek odróżnia go możliwość sterowania za pomocą urządzeń firmy Apple. Jeśli jesteśmy posiadaczami iPhone’a, iPoda touch lub iPada oraz pobierzemy z sieci specjalną aplikację, obsługa tego masażera będzie dla nas wygodniejsza niż dla osób nieposiadających gadżetów z jabłuszkiem.

Większość urządzeń do masażu stóp i łydek ma bowiem tę wadę, że aby je obsługiwać, trzeba się schylać. A niestety co jakiś czas trzeba je włączyć/wyłączyć/zmienić rodzaj masażu itp. Szczególnie na początku, gdy dopiero poznajemy możliwości nowego nabytku. W taki sposób ciężko się zrelaksować, nic więc dziwnego, że wiele rozczarowanych osób często zaledwie po kilku próbach wrzuca nowy, drogi sprzęt na dno szafy.

Aby skorzystać z możliwości OSIM uSqueez App Foot & Calf Massager, trzeba wejść na stronę Apple iTunes w celu pobrania specjalnej aplikacji. Warto dodać, że jest ona bezpłatna. Po wgraniu jej na sprzęt i konfiguracji masażera, można łączyć się z nim za pomocą Bluetootha. Dzięki temu można nim wygodnie sterować, siedząc cały czas wygodnie w fotelu. Po prostu pełen relaks.

OSIM uSqueez App Foot & Calf Massager kosztuje 400 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)