Oscary 2020. Kasia Łaska zaśpiewała na gali. "Takie rzeczy zdarzają się tylko w snach"

Oscary 2020. Kasia Łaska zaśpiewała na gali. "Takie rzeczy zdarzają się tylko w snach"

Oscary 2020. Kasia Łaska zaśpiewała na gali. "Takie rzeczy zdarzają się tylko w snach"
Źródło zdjęć: © Youtube.com
10.02.2020 09:35, aktualizacja: 10.02.2020 09:51

Emocje związane z Oscarami 2020 powoli opadają. Tegoroczna gala po raz kolejny nie obyła się bez polskich akcentów. Na scenie pojawiła się Katarzyna Łaska, która zaśpiewała fragment utworu z filmu "Kraina lodu 2". Poniżej możecie zobaczyć rewelacyjny występ.

Oscary 2020 jak zwykle dostarczyły wielu emocji miłośnikom kina. Podczas ceremonii w Los Angeles nie zabrakło niespodzianek, wzruszeń, uniesień, a także widowiskowych występów. Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej gali okazała się południowokoreańska produkcja "Parasite". Wśród triumfatorów znaleźli się także między innymi: Renée Zellweger, Joaquin Phoenix, Laura Dern i Brad Pitt.

Wszyscy fani z Polski do końca trzymali kciuki za "Boże Ciało" w reżyserii Jana Komasy. Produkcji nie udało się niestety zdobyć statuetki w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny". Przegrana z godnym przeciwnikiem nie oznaczała jednak, że na scenie w Teatrze Dolby w Hollywood zabrakło polskich akcentów. Nasz kraj dumnie reprezentowała Kasia Łaska, która zaśpiewała fragment utworu "Into The Unknown” z filmu "Kraina Lodu 2".

W gronie nominowanych do Oscara w kategorii "Najlepsza oryginalna piosenka filmowa" znalazły się Idina Menzel i Aurora. Zgodnie z tradycją, pojawiły się więc na scenie i wykonały utwór na żywo. Do gwiazd dołączyło dziewięć wokalistek z różnych krajów świata. Ten zaszczyt przypadł również "polskiej Elzie", czyli Kasi Łasce. Poniżej możecie obejrzeć ten niezwykły występ.

- Długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że żaśpiewam na Oscarach! Teraz, kiedy to czytacie, jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu, gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć, bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiągalnych, zbyt odległych marzeń, takich ,na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces, to ktoś w końcu to doceni! - pisała Kasia Łaska na swoim Instagramie przed występem.

Oprócz Polki, piosenkę ze sceny zaśpiewały m.in wokalistki z Danii, Niemiec, Japonii, Rosji i Hiszpanii.

Katarzyna Łaska od lat związana jest z musicalami. Na swoim koncie prócz występu w "Krainie lodu" ma udziały w takich projektach jak: "Pamiętnik Barbie", "Alvin i Wiewiórki" czy "Rick i Morty".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)