Oscary 2020. Akademia Filmowa zdradziła laureatów przed czasem? Teraz się tłumaczy

Oscary 2020. Akademia Filmowa zdradziła laureatów przed czasem? Teraz się tłumaczy
Źródło zdjęć: © East News

06.02.2020 10:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oscary co roku wzbudzają wiele emocji i nic dziwnego. W końcu to najbardziej prestiżowa nagroda w przemyśle filmowym. Akademia Filmowa jednak zdaje się, że zaliczyła poważną wpadkę, podając, kto otrzyma statuetkę na kilka dni przed rozdaniem nagród.

W internecie od dawna krążą przewidywania i typy, kto w tym roku otrzyma statuetkę Akademii Filmowej. Nikt się jednak nie mógł spodziewać, że sami organizatorzy gali rozdania Oskarów 2020 opublikują listę laureatów na kilka dni przed ceremonią rozdania Oskarów 2020.

Tegoroczne rozdanie nagród odbędzie się w poniedziałek, 10 lutego. Jednak na Twitterze, na oficjalnym kanale Akademii Filmowej już pojawiła się lista zwycięzców, którym zostanie wręczona statuetka. Wpis na Twiterze został szybko usunięty, ale w różnych źródłach w sieci daje się znaleźć jego kopię.

Obraz
© Twitter

Trzeba przyznać, że wygląda on bardzo realistycznie i trudno uwierzyć, że nie jest dziełem Akademii Filmowej. Jednak ta szybko wydała oświadczenie w sprawie pomyłki.

Akademia Filmowa twierdzi, że lista zawierała przewidywania fanów, których organizatorzy zaprosili do wspólnej zabawy. Opublikowanie ich na oficjalnym kanale było błędem serwisu a nie kogoś z organizatorów.

Tłumaczenie brzmi dość pokrętnie i pozostawia sporo wątpliwości. Na pewno jednak publikacja była wynikiem pomyłki, a Akademia Filmowa swoje nominacje do Oskarów 2020 opublikuje dopiero w niedzielę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)