Orange udostępnił testową wersję nowego portalu dla klientów

Orange udostępnił testową wersję nowego portalu dla klientów
Źródło zdjęć: © Orange

27.05.2010 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange zaprasza swoich klientów do testowania i dopracowania nowej wersji portalu www.orange.pl zgodnie z zasadą "Together we can do more"

Orange zaprasza swoich klientów do testowania i dopracowania nowej wersji portalu www.orange.pl zgodnie z zasadą "Together we can do more".

W wersji beta nowego portalu, dostępnej pod adresem http://beta.orange.pl, testujący znajdą dwie zakładki: "Zgłoś błąd" i "Podziel się swoją opinią". Posługując się nimi mogą przekazywać uwagi lub wskazać zauważone błędy, wyrażać opinię i zgłaszać pomysły. Pozwoli to na lepsze dopasowanie nowego serwisu do potrzeb i oczekiwań jego użytkowników. Na aktywnych testerów czeka także konkurs "testuj nowy portal orange.pl", w którym do wygrania są telefony, odtwarzacze mp4 i pamięci USB.

Obraz
© (fot. Orange)

Orange jako pierwszy polski operator komórkowy wzbogacił swoją stronę korporacyjną i obsługową o najnowsze wiadomości, rozrywkę i tematykę lifestylową. Swoje miejsce znalazły tam również tematy od dawna związane z marką Orange, czyli film, muzyka i sport, nie zabrakło też serwisów społecznościowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)