Orange rozdaje Rozmowy do Wszystkich na rok

Orange rozdaje Rozmowy do Wszystkich na rok
Źródło zdjęć: © WP.PL

05.02.2013 11:20, aktual.: 05.02.2013 11:35

W nowej promocji Orange do zdobycia są kupony promocyjne uprawniające do rocznego, bezpłatnego korzystania z usługi Rozmowy do Wszystkich. Będą one dostępne na voucherach i naklejkach, które będzie można znaleźć w wybrane dni na stacjach benzynowych Lukoil i Lotos oraz w Multikinach na terenie całego kraju. Promocyjny kod zostanie zamieszczony także w jednym z najbliższych wydań Super Expressu.

Promocyjne kupony można wykorzystać przy zakupie nowej aktywacji, przedłużeniu umowy lub przeniesieniu numeru do Orange. Podając 1. cyfrowy kod przy zawieraniu umowy, każdy klient dostanie bezpłatnie usługę Rozmowy do Wszystkich, ważną przez 12 miesięcy. Dzięki niej, co miesiąc będzie miał do dyspozycji dodatkowy pakiet od 30 do 40 bezpłatnych minut na połączenia ze wszystkimi krajowymi numerami telefonicznymi – w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Dodatkowo klienci przenoszący numer do Orange oprócz bezpłatnej usługi Rozmowy do Wszystkich otrzymają 10. proc. rabatu na abonament:

• przez 3 miesiące – w przypadku aktywacji w salonie i sklepie na www.orange.pl,
• przez 6 miesięcy - w przypadku skorzystania z telesprzedaży.

Kod z kuponu promocyjnego można wykorzystać w Salonach Orange lub na stronie www.orange.pl/kupon, kod z naklejki można wykorzystać dzwoniąc pod numer 50. 400 400.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)