Orange dla biznesu - abonament ułożysz według własnych potrzeb

Orange dla biznesu - abonament ułożysz według własnych potrzeb23.01.2014 15:48
Orange dla biznesu - abonament ułożysz według własnych potrzeb
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Od dzisiaj Orange wprowadza nowy standard abonamentu w ofertach dla firm. We wszystkich nowych taryfach, klienci mogą stworzyć własny zestaw abonamentowy mając do wyboru 4 elastyczne plany taryfowe – Orange Biz, a dodatkowo 7 MultiPaków, czyli gotowych zestawów usług i rabatów, m.in. na zakup aplikacji, usług w Chmurze dla Firm oraz smartfonów.

Dzięki takiej strukturze klienci mogą oszczędzać na kosztach, precyzyjniej dobierając zestawy usług - lepiej dopasowując je do potrzeb swojej firmy i różnych grup jej pracowników. Łącząc zamówione usługi w Orange Open dla Firm, dodatkowo obniżą rachunki nawet o kilkaset złotych rocznie.

Nowa oferta Orange dla Klientów Biznesowych składa się z 4 podstawowych planów taryfowych –. Orange Biz, zawierających m.in nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci w Polsce, nielimitowane połączenia do Unii Europejskiej, a także nielimitowane - bezpłatne odbieranie połączeń oraz specjalne, niższe stawki na połączenia realizowane w roamingu na terenie UE.

Ważniejsze składniki cenowe (netto) oferty Orange Biz (z terminalem), dla klientów przenoszących numer do Orange dla Firm i przedłużających umowę:

288760088158943379
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Każdy plan taryfowy posiada w standardzie usługę Bezpieczny Internet w Telefonie, dzięki której klienci mają nielimitowany dostęp do Internetu ale rachunki za jego używanie nigdy nie przekroczą 2. zł + VAT.

Do każdego z planów taryfowych klienci mogą dobrać jeden z 7 MultiPaków –. abonamentowych zestawów usług o różnej zwartości i cenie. Dzięki ich połączeniu z usługami podstawowymi klienci mogą stworzyć unikatowy zestaw abonamentowy, dzięki czemu zyskują precyzyjnie dobrane do własnych potrzeb usługi wspierające prowadzenie biznesu i komunikację w firmie. Zyskają też rabaty obniżające cenę zakupu wybranego smartfona, a także usług i aplikacji biznesowych dostępnych w Chmurze dla Firm.

Do dyspozycji klientów są (ceny netto):

288760088159205523
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Nowe plany taryfowe są dostępne także w opcjach dla klientów preferujących oferty bez telefonu. Korzystając z nich otrzymają rabat na abonament, który obowiązuje przez cały czas trwania umowy, tj. 1. lub 24 m-ce. Wybierający oferty Orange dla Firm mogą także łączyć swoje usługi w ramach oferty Orange Open dla Firm i oszczędzać w ten sposób od 12 do 36 zł (+ VAT) miesięcznie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)