Orange: Darmowa nawigacja w telefonach SE

Orange: Darmowa nawigacja w telefonach SE
Źródło zdjęć: © WP.PL

06.01.2011 16:30, aktual.: 07.01.2011 10:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony Ericsson razem z Orange przygotował promocyjną ofertę na usługę Nawigacja Orange dla wszystkich osób, które do 31 stycznia 2011 kupią jeden z telefonów Sony Ericsson z GPS, aktywowany w sieci Orange.

Sony Ericsson razem z Orange przygotował promocyjną ofertę na usługę _ Nawigacja Orange _ dla wszystkich osób, które w okresie do 31 stycznia 2011 kupią jeden z telefonów Sony Ericsson z GPS, aktywowany w sieci Orange.

Usługa _ Nawigacja Orange _ na pewno przyda się wszystkim użytkownikom telefonów, którzy dużo podróżują samochodem. Zapewnia ona precyzyjną i wygodną nawigację podczas jazdy samochodem, dzięki czemu bez przeszkód można dotrzeć do celu. Dzięki aktualizacjom online ominą Cię wszystkie utrudnienia w ruchu typu korki czy roboty drogowe i będziesz informowany o rozmieszczeniu fotoradarów. Na ekranie Twojego telefonu Sony Ericsson wyświetli się przejrzysta i szczegółowa mapa 3D, a dodatkowo komunikaty głosowe pilota poprowadzą Cię podczas jazdy. Dzięki temu podróż z _ Nawigacją Orange _ będzie wygodna i bezpieczniejsza.

Usługa nawigacji zostanie aktywowana i przez pierwsze dwa miesiące będzie można z niej korzystać za darmo. Wystarczy wysłać SMS-a z hasłem _ NFABO _ pod numer 6284. Dodatkowo za aktualizację map i oprogramowania nie będą naliczane żadne koszty.

Po upływie dwóch miesięcy za usługę będzie naliczana standardowa opłata miesięczna (20,48 zł + VAT). Z usługi można korzystać nadal w wybranej przez siebie opcji lub zmienić na dowolny pakiet czy też zrezygnować w dowolnym momencie.

Telefony Sony Ericsson objęte promocją: SonyEricsson XPERIA X10, SonyEricsson XPERIA X10 mini, SonyEricsson XPERIA X8, SonyEricsson XPERIA X1, SonyEricsson Elm, SonyEricsson Hazel, SonyEricsson Satio, Sony-Ericsson W995, SonyEricsson Yari.

Usługa nie obejmuje taryf prepaid i mix.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (82)