Orange Cloud - bezpłatnie dla klientów mobilnych i stacjonarnych

Orange Cloud - bezpłatnie dla klientów mobilnych i stacjonarnych

Orange Cloud - bezpłatnie dla klientów mobilnych i stacjonarnych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.09.2013 12:19, aktualizacja: 27.09.2013 12:57

Klienci Orange mogą od dzisiaj korzystać z usługi Orange Cloud - wirtualnego dysku w chmurze. Orange to jedyny operator telekomunikacyjny, który daje klientom nawet 5 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej oraz darmowy transfer danych w obie strony (do i z chmury).

Orange Cloud to usługa udostepniająca użytkownikom wydzieloną, bezpieczną przestrzeń dyskową umieszczoną w sieci - w tak zwanej wirtualnej chmurze, z którą można się łączyć za pomocą komputera, tabletu czy smartfonu z mobilnym lub stacjonarnym dostępem do internetu.

Każdy użytkownik Orange Cloud ma do dyspozycji własny obszar dysku, do którego dostęp jest chroniony indywidualnym hasłem. Dzięki temu może na nim bezpiecznie przechowywać dowolne pliki –. zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty, a w razie chęci także dzielić się nimi z innymi osobami, udostępniając im wybrane zasoby poprzez portale społecznościowe lub e-mail.

Usługa umożliwia również tworzenie i przechowywanie kopii zapasowych kontaktów, kalendarzy i innych ważnych informacji zapisanych w smartfonach czy tabletach. Dzięki temu nawet w przypadku uszkodzenia czy utraty urządzenia, cenne dane można natychmiast odzyskać z kopii przechowywanej w Orange Cloud, niezależnie od miejsca, w którym się przebywa.

Orange Cloud jest dostępny w trzech opcjach:

•. 5 GB przestrzeni dyskowej oraz bezpłatny transfer danych z i do chmury - dla Klientów abonamentowych usług mobilnych Orange oraz Neostrady i pakietów z Neostradą,

•. 1 GB przestrzeni dyskowej oraz bezpłatny transfer danych z i do chmury - dla Klientów usług mobilnych w ofercie Orange na kartę,

•. 1 GB przestrzeni dyskowej - dla pozostałych klientów Orange oraz użytkowników nie będących klientami Orange.

Klienci usług mobilnych Orange, którzy potrzebują większej przestrzeni dyskowej mają dodatkowo do wyboru pakiety płatne, z których mogą korzystać w formie miesięcznego abonamentu.

  1. GB za 4,99 zł, 25 GB za 19,90 zł, 50 GB za 29,90 zł oraz pakiet 100 GB w cenie 44,90 zł na miesiąc. Aby skorzystać z Orange Cloud wystarczy mieć aktywne konto na portalu www.orange.pl i aktywować usługę na stronie: www.orange.pl/cloud.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)