Opłacanie rachunku TP: Wielkopolanie najsolidniejsi, warszawiacy jakby mniej

Opłacanie rachunku TP: Wielkopolanie najsolidniejsi, warszawiacy jakby mniej

Opłacanie rachunku TP: Wielkopolanie najsolidniejsi, warszawiacy jakby mniej
23.02.2009 19:00, aktualizacja: 24.02.2009 09:43

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Grupy TP, poinformował na swoim blogu, że najmniej z płatnościami rachunków na rzecz Telekomunikacji Polskiej zalegają mieszkańcy Wielkopolski. Ponadto w ciągu roku firma nie odzyskuje zaledwie 0,2% należności od swoich abonentów.

Rzecznik prasowy Grupy TP napisał: "Najsolidniejsi są Wielkopolanie, którzy płacą na czas, a jeśli nawet spóźnią się to ponagleni przepraszają i nie ma problemu. Ślązacy trochę gorzej. Za to zawsze mają usprawiedliwienie: zapomniałem, bo rodzina choruje, a to zginął rachunek, bo pies go zjadł, czy musiałem pilnie wyjechać itp. Warszawiacy nie są najgorsi w terminowości, ale Ci co zalegają bywa, że nawet się nie tłumaczą, dlaczego nie płacą".

Wojciech Jabczyński zachwala również Telekomunikację Polską za efektywne ściąganie zaległych płatności. Jak się okazuje, firma nie odzyskuje od abonentów indywidualnych zaledwie 0,2 proc. rocznych należności. "Na tle innych firm to świetny wynik i klienci TP zasługują na duże uznanie" - dodaje rzecznik.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)