OnePlus 3 doczeka się następcy? Tajemnicza premiera 15 listopada

Strona głównaOnePlus 3 doczeka się następcy? Tajemnicza premiera 15 listopada
09.11.2016 16:35
OnePlus 3 doczeka się następcy? Tajemnicza premiera 15 listopada
Źródło zdjęć: © WP.PL
lop
lop

OnePlus w zaledwie pół roku od premiery swojego flagowca, oznaczonego jako OnePlus 3, szykuje niespodziankę. Wygląda na to, że będzie to następca tego świetnego telefonu.

Miesiąc temu pojawiły się pierwsze sygnały, że One Plus. Nieco wcześnie jak na chińską firmę, która prędzej jest skłonna pokazać jeden model na dwa lata niż kilka telefonów w roku.

Tymczasem wygląda na to, że plotkę na temat nowego telefonu potwierdził sam Qualcomm. Firma poinformowała w mediach społecznościowych, że niebawem OnePlus pokaże urządzenie pracujące z ich najnowszym dziełem – procesorem Snapdragon 821.

Wiadomość o premierze tajemniczego smartfonu pojawiła się zarówno na Twitterze, jak i Facebooku obu firm. Wydarzenie, na którym zostanie zaprezentowany prawdopodobnie nowy telefon OnePlus, odbędzie się już 15 listopada.

Niestety śladu jakichkolwiek innych informacji – prócz zastosowanego procesora i jego prędkości – nie ma. Można więc słuszne podejrzewać, że zaprezentowany zostanie nowy telefon. Ale czy będzie to kolejny model OnePlus, czy tylko kolejna wersja „trójki”, tego niestety nie wiemy.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)