Okap Miele Flyer Black Edition - bezprzewodowo łączy się z kuchenką

Okap Miele Flyer Black Edition - bezprzewodowo łączy się z kuchenką
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.09.2013 09:24

Pierwsza wersja okapu DA 289 stała się jednym z najbardziej charakterystycznych pod względem wzornictwa produktów Miele. Po dwunastu latach od premiery, producent zdecydował się wprowadzić na rynek jego unowocześnioną wersję - The Flyer Black Edition.

Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest nowa wersja kolorystyczna. Czarna barwa ma lepiej komponować się z nowymi kuchenkami z linii 6000.

Zmiana koloru to nie jedyna nowość. Od momentu wejścia na rynek pierwszego modelu z serii do przodu poszła także technologia stosowana w okapach –. także w tym aspekcie Miele wprowadza usprawnienia. Nowy sposób wyciszania ma zmniejszać poziom hałasu w urządzeniu, a nowy filtr ze stali nierdzewnej może być demontowany i myty w zmywarce. Okap posiada cztery lampy halogenowe.

Kolejną nowością jest wyposażenie urządzenia w technologię Con@ctivity. Umożliwia ona wzajemną komunikację między urządzeniami Miele –. w tym przypadku okap łączy się z kuchenką, która przekazuje informacje o tym co dzieje się na powierzchni płyty grzejnej, dzięki czemu okap sam dobiera parametry pracy.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)