Okap Miele Flyer Black Edition - bezprzewodowo łączy się z kuchenką

Okap Miele Flyer Black Edition - bezprzewodowo łączy się z kuchenką23.09.2013 09:24
Okap Miele Flyer Black Edition - bezprzewodowo łączy się z kuchenką
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Pierwsza wersja okapu DA 289 stała się jednym z najbardziej charakterystycznych pod względem wzornictwa produktów Miele. Po dwunastu latach od premiery, producent zdecydował się wprowadzić na rynek jego unowocześnioną wersję - The Flyer Black Edition.

Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest nowa wersja kolorystyczna. Czarna barwa ma lepiej komponować się z nowymi kuchenkami z linii 6000.

Zmiana koloru to nie jedyna nowość. Od momentu wejścia na rynek pierwszego modelu z serii do przodu poszła także technologia stosowana w okapach –. także w tym aspekcie Miele wprowadza usprawnienia. Nowy sposób wyciszania ma zmniejszać poziom hałasu w urządzeniu, a nowy filtr ze stali nierdzewnej może być demontowany i myty w zmywarce. Okap posiada cztery lampy halogenowe.

Kolejną nowością jest wyposażenie urządzenia w technologię Con@ctivity. Umożliwia ona wzajemną komunikację między urządzeniami Miele –. w tym przypadku okap łączy się z kuchenką, która przekazuje informacje o tym co dzieje się na powierzchni płyty grzejnej, dzięki czemu okap sam dobiera parametry pracy.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)