Ogromne problemy mBanku. Nie da się zapłacić kartą ani wypłacić gotówki

Ogromne problemy mBanku. Nie da się zapłacić kartą ani wypłacić gotówki

Ogromne problemy mBanku. Nie da się zapłacić kartą ani wypłacić gotówki
Źródło zdjęć: © East News
Adam Bednarek
22.06.2018 20:26, aktualizacja: 22.06.2018 21:38

Przy próbie zapłaty kartą, transakcja jest odrzucana - zarówno zbliżeniowo, jak i na PIN. Nie da się również wypłacić pieniędzy z bankomatu. Awarię potwierdza mBank.

Problem już zgłaszają użytkownicy na stronie facebookowej mBanku. Sam nie mogłem zrobić zakupów - odrzuciło transakcję zbliżeniową, jak i tę na PIN. Nie udało się również wypłacić gotówki w bankomacie, ponieważ pojawiał się komunikat: "zły kod PIN". Podobnie jest w przypadku innych klientów mBanku.

mBank: problemy z kartami MasterCard

W odpowiedzi na komentarze użytkowników mBank pisze:

"Obecnie występują trudności podczas dokonywania operacji kartami MasterCard sprawdzamy to. Przepraszamy za niedogodności".

Podobny komunikat pojawił się również na Twitterze:

Co ciekawe, mBank najpierw nie informował o problemie na swoich głównych kanałach, tylko w komentarzach do użytkowników.

Awaria zaczęła się w okolicach godziny 20:00. Teraz profil mBanku zalewają zdenerwowani użytkownicy, którzy nie mogli zapłacić w restauracji, u fryzjera czy w sklepie. Problem jest naprawdę poważny, bo wielu z nich zostało po prostu bez dostępu do własnych pieniędzy - w żaden sposób nie daje się nimi zapłacić.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (260)