Ogromne problemy mBanku. Nie da się zapłacić kartą ani wypłacić gotówki

Ogromne problemy mBanku. Nie da się zapłacić kartą ani wypłacić gotówki 22.06.2018 20:26
Ogromne problemy mBanku. Nie da się zapłacić kartą ani wypłacić gotówki
Źródło zdjęć: © East News

Przy próbie zapłaty kartą, transakcja jest odrzucana - zarówno zbliżeniowo, jak i na PIN. Nie da się również wypłacić pieniędzy z bankomatu. Awarię potwierdza mBank.

Problem już zgłaszają użytkownicy na stronie facebookowej mBanku. Sam nie mogłem zrobić zakupów - odrzuciło transakcję zbliżeniową, jak i tę na PIN. Nie udało się również wypłacić gotówki w bankomacie, ponieważ pojawiał się komunikat: "zły kod PIN". Podobnie jest w przypadku innych klientów mBanku.

mBank: problemy z kartami MasterCard

W odpowiedzi na komentarze użytkowników mBank pisze:

"Obecnie występują trudności podczas dokonywania operacji kartami MasterCard sprawdzamy to. Przepraszamy za niedogodności".

Podobny komunikat pojawił się również na Twitterze:

Co ciekawe, mBank najpierw nie informował o problemie na swoich głównych kanałach, tylko w komentarzach do użytkowników.

Awaria zaczęła się w okolicach godziny 20:00. Teraz profil mBanku zalewają zdenerwowani użytkownicy, którzy nie mogli zapłacić w restauracji, u fryzjera czy w sklepie. Problem jest naprawdę poważny, bo wielu z nich zostało po prostu bez dostępu do własnych pieniędzy - w żaden sposób nie daje się nimi zapłacić.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)