Oficjalny start Profeo.pl

Oficjalny start Profeo.pl

13.09.2007 15:00

Serwis Profeo.pl został dzisiaj oficjalnie uruchomiony. Po dwóch miesiącach działania wersji testowej ( beta ) wprowadzono ponad 30 nowych funkcjonalności i zgłoszono prawie 100 błędów, poinformowali nas przedstawiciele spółki Profeo.

Kilka nowości nieobecnych w wersji beta to importowanie profilów z innych serwisów społecznościowych jak LinkedIn czy Goldenline, blogi grupowe czy wątki w skrzynce wiadomości.

Przez ostatnie dwa miesiące, serwis testowało kilkaset osób. _ -Obecna wersja serwisu jest w dużym stopniu zasługą naszych użytkowników. Spora część zgłoszonych przez nich propozycji w ciągu ostatnich dwu miesięcy wiązała się ze znaczącymi zmianami czasami nawet w połowie serwisu. Myślę, że dbałość o użytkowników i szybkie reagowanie na ich sugestie jest niezwykle ważnym czynnikiem rozwoju naszego serwisu- _ mówi Marcin Zabielski, przezes spółki Profeo.

Od momentu podjęcia decyzji o wdrożeniu nowego serwisu, do premiery wersji beta Profeo.pl minęły niespełna trzy miesiące. Projekt został wdrożony we współpracy z agencją interaktywną Empathy Interactibe i powstał w oparciu o framework eiFramework.

Profeo, należące do Grupy Pracuj sp. z o. o, umożliwia nawiązywanie "profesjonalnych" kontaktów biznesowych i stanowi bezpośrednią konkurencją dla istniejących witryn takich jak Goldenline.pl czy Biznes.net.

Zobacz także: Profeo.pl - serwis społecznościowy od Pracuj.pl - http://www.internetstandard.pl/news/117728/100.html

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)