Odtwarzacz plików audio od GG

Odtwarzacz plików audio od GG

Odtwarzacz plików audio od GG
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.09.2012 16:25

Odtwarzacz plików muzycznych to kolejny element nowej platformy GG. Dzięki niemu użytkownicy mogą odsłuchiwać utwory z GGdysku bez potrzeby pobierania ich na swój komputer. Niestety, jedynym formatem odtwarzanym przez player jest format mp3.

Dotychczas, aby odsłuchać utwór z GGdysku, należało pobrać go na dysk lokalny komputera i otwierać w osobnych programach. GGdysk to wirtualny dysk udostępniany w ramach nowego GG, który zapewnia każdemu użytkownikowi 3GB bezpłatnej powierzchni na własne pliki.
Użytkownicy mogą udostępniać sobie wzajemnie katalogi z utworami, a wprowadzony teraz przez GG odtwarzacz pozwala na ich przesłuchiwanie bez potrzeby pobierania plików na komputer.

Odtwarzacz w GG pozwala na przewijanie utworu, przechodzenie pomiędzy utworami, zapętlenie całej listy lub wybranej piosenki. W przypadku wielu plików w jednym katalogu można skorzystać z funkcji „shuffle”, czyli losowego odtwarzania. Głośność utworu zmniejsza się automatycznie w przypadku połączenia audio/video w GG i w chwili włączenia radia internetowego Open FM w GG.

Odtwarzacz obsługuje jedynie format mp3 i jest dostępny w wersji GG na komputer i GG w przeglądarce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)