Odtwarzacz plików audio od GG

Odtwarzacz plików audio od GG
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.09.2012 16:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odtwarzacz plików muzycznych to kolejny element nowej platformy GG. Dzięki niemu użytkownicy mogą odsłuchiwać utwory z GGdysku bez potrzeby pobierania ich na swój komputer. Niestety, jedynym formatem odtwarzanym przez player jest format mp3.

Dotychczas, aby odsłuchać utwór z GGdysku, należało pobrać go na dysk lokalny komputera i otwierać w osobnych programach. GGdysk to wirtualny dysk udostępniany w ramach nowego GG, który zapewnia każdemu użytkownikowi 3GB bezpłatnej powierzchni na własne pliki.
Użytkownicy mogą udostępniać sobie wzajemnie katalogi z utworami, a wprowadzony teraz przez GG odtwarzacz pozwala na ich przesłuchiwanie bez potrzeby pobierania plików na komputer.

Odtwarzacz w GG pozwala na przewijanie utworu, przechodzenie pomiędzy utworami, zapętlenie całej listy lub wybranej piosenki. W przypadku wielu plików w jednym katalogu można skorzystać z funkcji „shuffle”, czyli losowego odtwarzania. Głośność utworu zmniejsza się automatycznie w przypadku połączenia audio/video w GG i w chwili włączenia radia internetowego Open FM w GG.

Odtwarzacz obsługuje jedynie format mp3 i jest dostępny w wersji GG na komputer i GG w przeglądarce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)