Odtwarzacz mp4 GoGear Muse z funkcją FullSound

Odtwarzacz mp4 GoGear Muse z funkcją FullSound

Odtwarzacz mp4 GoGear Muse z funkcją FullSound
Źródło zdjęć: © Philips
19.05.2010 09:50, aktualizacja: 19.05.2010 10:00

Nowy odtwarzacz mp4 Philips GoGear Muse z funkcją FullSound wiernie odtwarza szczegóły dźwiękowe. Poprawiona i zrównoważona dynamika w całym paśmie przenoszenia sprawia, że dźwięk jest bogaty w szczegóły, które często są niezauważalne podczas odtwarzania skompresowanych nagrań (mp3).

Philips wprowadza na rynek nowy odtwarzacz mp4 GoGear Muse z funkcją FullSound, która według producenta ma wiernie odtwarzać szczegóły dźwiękowe. Poprawiona i zrównoważona dynamika w całym paśmie przenoszenia ma poprawić jakość skompresowanych nagrań mp3.

Sercem funkcji FullSound jest procesor sygnałowy analizujący sygnał audio –. DSP Digital Signal Processor. Wykonując ponad 10 milionów operacji na sekundę, funkcja FullSound wzbogaca dźwięk. Ponadto, odtwarzacz GoGear Muse jest oferowany wraz ze słuchawkami, które tłumią dźwięki z otoczenia.

Obraz
© (fot. Philips)

W funkcji FullSound zastosowano opatentowaną metodę uwydatniania basów, polegającą na zwiększaniu zawartości basów w dostępnej przestrzeni sygnału. Dzięki temu zapobiega się zniekształceniom nawet przy maksymalnym poziomie głośności a basy stają się pełniejsze, głębsze i silniejsze. Wzmacnianie tonów wysokich zapewnia lepszą słyszalność szczegółów dźwiękowych. Dzięki temu wyraźniej słychać głosy i instrumenty.

Philips GoGear został wyposażony w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala oraz funkcje odtwarzania dźwięku dookolnego. Algorytm firmy Philips wiernie odtwarza efekty dźwiękowe. Nagrania o rozdzielczości HD 720. można oglądać na ekranie odtwarzacza, a także na telewizorze podłączonym do złącza HDMI.

Obraz
© (fot. Philips)

Odtwarzacz Philips GoGear jest oferowany wraz z programem Philips Songbird - służącym do wyszukiwania i odtwarzania plików multimedialnych a także do synchronizowania ich z odtwarzaczem Philips GoGear. Przy użyciu programu Philips Songbird można przesyłać kolekcję nagrań muzycznych do odtwarzacza GoGear Muse, udostępniać listy odtwarzania, wyszukiwać nowe nagrania, kupować pliki muzyczne w Internecie, synchronizować pliki multimedialne, a także sprawdzać informacje o zespołach koncertujących w pobliżu. Wystarczy wczytać kolekcję płyt CD do programu Philips Songbird lub wybrać pliki muzyczne zapisane w komputerze.

Gdy zapragnie się posłuchać nowych piosenek, można włączyć wbudowane radio z systemem RDS i pamięcią 20 stacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)