Odkurzacz Samsung dla miłośników zwierząt

Odkurzacz Samsung dla miłośników zwierząt
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.12.2013 08:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producenci odkurzaczy prześcigają się ostatnio w produkcji sprzętu, który radziłby sobie ze sprzątaniem zwierzęcej sierści. Swoją propozycję dla właścicieli zwierzaków przedstawił również Samsung. Specjalna szczotka Power Pet, filtr HEPA 13 oraz moc 2100 W powinny zadowolić każdego.

Producenci odkurzaczy prześcigają się ostatnio w produkcji sprzętu, który radziłby sobie ze sprzątaniem zwierzęcej sierści. Swoją propozycję dla właścicieli zwierzaków przedstawił również Samsung.

Model VC21F60YKGC to model o mocy 210. W, oraz jednej z najwyższych sile ssania wśród sprzętu dostępnego na rynku – aż 530 W. Moc ssania możemy regulować na rączce, co eliminuje konieczność przerywania pracy i schylania się. Ponadto na korpusie są specjalne ochraniacze, zapobiegające uszkadzaniu mebli oraz brudzeniu ścian.

Zmywalny filtr HEPA 1. zapewnia wysoką skuteczność odkurzania i czystość powietrza – jest w stanie zatrzymać aż 99,95% drobin kurzu i bakterii, o niedostrzegalnej ludzkim okiem wielkości 0,03 µ. Całość zabrudzeń trafia do antyalergicznego worka o pojemności 3,5 l. Dołączona do tego odkurzacza szczotka UV ma za zadanie zwalczać roztocza i bakterie.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Model ten został również wyposażony w obrotową, teleskopową rurę wykonaną z aluminium oraz przydatne, wymienne końcówki szczotek –. szczelinówkę, a także specjalną końcówkę do zbierania kurzu. Właścicielom zwierząt, najbardziej przypadnie do gustu będąca na wyposażeniu odkurzacza szczotka Power Pet. Jej konstrukcja pozwala zbierać sierść i włosy z wykładzin oraz dywanów, a następnie w łatwy sposób usunąć je ze szczotki.

Sugerowana cena detaliczna modelu VC21F60YKGC wynosi 119. złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także