Odkurzacz Hitachi sterowany podczerwienią

Odkurzacz Hitachi sterowany podczerwienią
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.06.2013 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Polsce marka Hitachi kojarzy się głównie z narzędziami i dyskami komputerowymi, jednak ta działająca na całym świecie korporacja działa w bardzo wielu branżach - produkuje nie tylko elektronikę konsumencką, ale także sprzęt medyczny i naukowy, maszyny budowlane, a nawet pociągi. Nie powinno więc dziwić, że jedną z gałęzi działalności spółki jest także produkcja sprzętu AGD.

Hitachi CV-SU23. to odkurzacz, który wyróżnia się nowoczesnym panelem sterowania, przytwierdzonym do rączki odkurzacza. Dzięki umieszczeniu panelu dokładnie tam, gdzie trzymamy rękę w trakcie pracy, mamy możliwość regulowania parametrów pracy odkurzacza bez schylania się. Panel sterowania komunikuje się z jednostką centralną dzięki podczerwieni – tak jak ma to zazwyczaj miejsce w urządzeniach sterowanych zdalnie.

Drugim oryginalnym rozwiązaniem japońskiego producenta jest nietypowa końcówka rury odkurzacza - może ona obracać się o 9. stopni zarówno w pionie, jak i poziomie. Pozwala to na dotarcie w trudno dostępne miejsca, a także ułatwia odkurzanie przy schodach czy pod meblami.

Odkurzacz działa w systemie bezworkowym. Chociaż zastosowany pojemnik na kurz ma 1,6 litra, producent zapewnia, że dzięki technologii kompresji, pomieści 3,2 litra kurzu i odpadków. Odkurzacz posiada silnik o dużej 230. W oraz bardzo wydajny 7–stopniowy system filtracji.

Hitachi CV-SU23V nie jest jednak tani. Za ten kawałek japońskiej technologii zapłacić musimy około 7 tysięcy złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)