Obraz i dźwięk z komputera do telewizora - bezprzewodowo

Obraz i dźwięk z komputera do telewizora - bezprzewodowo

Obraz i dźwięk z komputera do telewizora - bezprzewodowo
Źródło zdjęć: © imation.com
31.08.2010 16:22

Firma Imation wprowadziła na rynek nowe urządzenie, które pozwoli przesyłać zarówno obraz, jak i dźwięk z komputera do telewizora, a wszystko to z wykorzystaniem technologii bezprzewodowych...

Firma Imation wprowadziła na rynek nowe urządzenie, które pozwoli przesyłać zarówno obraz, jak i dźwięk z komputera do telewizora, a wszystko to z wykorzystaniem technologii bezprzewodowych.

Urządzenie nosi nazwę Link Wireless A/V Extender i pozwala bez użycia kabli przesyłać multimedialne treści z komputera do telewizora. Dzięki niemu będziemy wstanie cieszyć się telewizją internetową, filmami, zdjęciami czy grami sieciowymi na dużym ekranie. Nowość wspiera komputery z systemem Windows oraz Mac OS.

Producent zapewnia że proces instalacji jest niezwykle prosty. Po stronie komputera należy zainstalować dołączone oprogramowanie i podłączyć specjalny transmiter USB, z kolei do telewizora wystarczy podłączyć poprzez złącze HDMI stację odbiorczą. Charakteryzuje się ona ciekawym wyglądem i wymiarami 27,6. cm x 10,16 cm x 13,97 cm.

Producent deklaruje, że zasięg urządzenia wynosi nieco ponad 9 m, a bezprzewodowa transmisja powinna wystarczyć na przesyłanie wideo w rozdzielczości 720p, zdjęć 1080p oraz dźwięku stereo. Cena gadżetu wynosi niespełna 150 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)