Obraz 3D w każdym telewizorze dzięki Manta Creator 3D!

Obraz 3D w każdym telewizorze dzięki Manta Creator 3D!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.09.2011 13:59, aktual.: 20.09.2011 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Manta Multimedia poinformowała, że już we wrześniu do sprzedaży trafi Creator 3D. Urządzenie to generuje obraz 3D z konwencjonalnego 2D emitowanego z każdego źródła wyposażonego w HDMI.

Manta Multimedia poinformowała, że już we wrześniu do sprzedaży trafi jej najnowszy produkt - Creator 3D. Urządzenie to generuje obraz 3D z konwencjonalnego 2D emitowanego z każdego źródła wyposażonego w złącze HDMI.

Wystarczy za pomocą wejść HDMI podłączyć Creator 3. pomiędzy odtwarzaczem DVD i telewizorem, a urządzenie przetworzy standardowy obraz 2D w obraz trójwymiarowy. Dzięki temu możemy oglądać w 3D każdy film z domowej wideoteki. Urządzenie konwertuje obraz w czasie rzeczywistym, bez żadnych opóźnień. Creator 3D oznaczony symbolem MM307 obsługuje telewizory HD i 3D, projektory 3D DLP oraz 3D Ready DLP.

Creator 3. jest kierowany przede wszystkim do użytkowników pierwszych telewizorów 3D oraz projektorów 3D ready, bez konwersji sygnałów do formatu 3D. Dzięki 3D Creatorowi nie muszą oni zmieniać swoich odbiorników na nowe. Użytkownicy standardowych telewizorów LCD i LED (bez obsługi formatu 3D) również mogą użyć 3D Convertera oraz dołączonych do zestawu dwukolorowych okularów i rozkoszować się głębią obrazu, jaka była dotychczas zarezerwowana tylko dla właścicieli telewizorów 3D. MM307 posiada tryb wyjścia 3D: Red/Cyan, Side-By-Side (Half), Frame Sequential i przejście sygnału 2D lub 3D. Creator 3D jest zgodny z HDCP, posiada instalację Plug-and-Play, pozłacane podłączenie HDMI, regulację głębi 3D oraz pilot zdalnego sterowania.

Urządzenie pojawi się w sprzedaży w październiku 2011 r. i będzie kosztowało 349 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (86)