O zł za minutę, O zł za abonament

O zł za minutę, O zł za abonament

17.11.2008 15:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O zł za minutę, O zł za abonament - Rozmowy bez Ograniczeń w Orange
Klienci Orange dla Firm mogą korzystać z nowej usługi Rozmowy bez Ograniczeń dla Firm. Umożliwia ona nielimitowane rozmowy ze wszystkimi numerami w Orange. W ramach promocji, przez pierwsze trzy miesiące usługa jest bezpłatna.

Rozmowy bez Ograniczeń dla Firm, to pierwsza i jedyna na polskim rynku oferta dająca za określoną opłatę miesięczną nieograniczoną liczbę minut na rozmowy w sieci. Dzięki temu klienci mogą rozmawiać ze wszystkimi w Orange bez opłat za połączenia, a wszystkie minuty z abonamentu przeznaczyć na połączenia do innych sieci. W promocji, pierwsze trzy miesiące korzystania z Rozmów bez Ograniczeń w Orange jest darmowe. Po tym okresie klienci zapłacą miesięczny abonament (4. zł +VAT lub 60 zł +VAT) zależny od planu taryfowego, z którego korzystają.

Obraz

Z rozmów bez ograniczeń będą mogli korzystać klienci, którzy aktywują nowy numer w jednym z wymienionych wyzej planów taryfowych, wprowadzonych do oferty Orange 4 listopada 2008 roku. Więcej informacji znajduje się na stronie www.orange.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)