NWN 2: Gniew Zehira i Wrota Zachodu od jutra w sklepach

NWN 2: Gniew Zehira i Wrota Zachodu od jutra w sklepach

NWN 2: Gniew Zehira i Wrota Zachodu od jutra w sklepach
29.04.2009 16:00, aktualizacja: 30.04.2009 10:13

CD Projekt poinformował, że już jutro ruszy sprzedaż dwóch długo oczekiwanych dodatków do gry Neverwinter Nights 2 - Gniew Zehira oraz Wrota Zachodu.

Storm of Zehir oferuje szereg rozwiązań, które wzbudzą uśmiech na twarzy każdego fana takich produkcji jak Icewind Dale czy wreszcie legendarne Baldur's Gate. Tytuł oferuje możliwość tworzenia całej drużyny od podstaw (choć interakcje i spontaniczne dialogi pomiędzy postaciami będą się pojawiać), globalną mapę terenu, po której porusza się drużyna oraz co za tym idzie - pełną dowolność w działaniach.

Fabuła Storm of Zehir związana jest z Wybrzeżem Mieczy, które po wojnie z Królem Cieni próbuje się wydostać z gospodarczej zapaści. Jest to trudne, chociażby ze względu na syndykaty handlowe próbujące przejąć całkowitą kontrolę nad ekonomią tego regionu.

Gracz ma do wyboru dwie możliwości - wejść w sojusz z syndykatem lub też rozpocząć działalność na własną rękę. Oczywiście tłem tych działań będzie odpowiednia fabuła, która zapewni od 2. do 30 godzin zabawy.
Do tego dochodzą nowe klasy (Hellrie Warlock oraz Swashbuckler - awanturnik), rasy, zaklęcia i wiele innych elementów. Co ważne - pojawia się również możliwość rozegrania całej kampanii w trybie cooperative, w sieci (na pewno z czasem zaowocuje to ciekawymi modami i kampaniami mistrzów gry)
.

Neverwinter Nights 2: Mysteries of Westgate

Mysteries of Westgate z kolei jest rozbudowanym modem z oficjalnym logo producenta serii. Fabuła tytułu koncentruje się wokół tajemniczej maski, którą główny bohater zakłada sprowadzając na siebie tajemniczą klątwę. Wiadomo, że mod zaoferuje przede wszystkim bardzo rozbudowaną fabułę. Akcja oraz walka mają w nim zajmować miejsce drugorzędne. Autorzy Mysteries of Westgate twierdzą, że tytuł zaoferuje ponad 1. godzin nowych przygód, w czasie których gracz pozna mroczne tajemnice tytułowego miasta i kanałów jakie się pod nim kryją.
Obydwie gry zostaną wydane w pełnej, polskiej wersji językowej już jutro. Storm of Zehir w cenie 79,90 zł, Mysteries of Westgate w cenie 59,90 zł. Pojawi się również pakiet obu dodatków w cenie 99,90 zł.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)