Numer Gadu-Gadu wylicytowany za rekordową kwotę 21 600 zł

Numer Gadu-Gadu wylicytowany za rekordową kwotę 21 600 zł

Numer Gadu-Gadu wylicytowany za rekordową kwotę 21 600 zł
12.01.2010 13:14

W ostatnich sekundach licytacji padła rekordowa kwota - 21 600 złotych! Dochód zostanie przeznaczony na XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) - pomoc dla dzieci z chorobami onkologicznymi. Numer GG:18 został wylicytowany przez portal www.bsms.pl , który zaoferował najwyższą kwotę za specjalny nr komunikatora.

Ostatnie kilka minut aukcji było prawdziwą, emocjonującą walką pomiędzy kupującymi, którzy prześcigali się w ofertach. Ostateczna kwota –. 21 600 zł - za dojrzały numer GG:18 padła na kilkanaście sekund przed zakończeniem aukcji!

- Pieniądze wydane na zakup numeru GG:1. tak naprawdę były długo zbierane i miały być przeznaczone na rozwój mojego portalu, marzy mi się, by stał się profesjonalny i rozpoznawalny w Internecie - mówi pan Rafał, właściciel portalu bsms.pl, zwycięzca aukcji. - Ale cel, jaki ma Jurek Owsiak uważam za ważniejszy niż moje marzenia, bo ja przecież jestem zdrowy. W pierwszym momencie zastanawiałem się, czy nie poczekać z licytacją do numeru GG:20, ale pomyślałem że GG:18 to numer już pełnoletni, a pieniądze na niego wydane być może pomogą jakiemuś dziecku osiągnąć pełnoletniość więc warto było walczyć i zakupić go za tę sumę.

- Serdeczne dzięki wszystkim, którzy grali razem z nami, a przede wszystkim tym, którzy licytowali numer GG i inne zestawy wystawione także przez Blip.pl –. mówi Jarek Rybus z GG Network. – Jeszcze na dzień przed Finałem nie byliśmy pewni, czy pobijemy ubiegłoroczny rekord w aukcji numeru GG. Wczoraj okazało się, że tradycyjnie co roku kwota, wartość nr GG jest coraz wyższa. Cieszymy się, że możemy co roku pomóc wielu dzieciom.
Przekazanie specjalnego numeru GG:18 nastąpi w siedzibie WOŚP w Warszawie w obecności przedstawicieli Fundacji i firmy GG Network. Gadu-Gadu gra wspólnie z WOŚP już po raz piąty. I znów padł rekord! To jedyna możliwość w roku na zdobycie tak atrakcyjnego numeru. Dotychczas wylicytowano: GG:14, GG:15, GG:16, w ubiegłym roku GG:17 za 20 100 zł i wczoraj – GG:18 za 21 600 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)