Nowy TomTom ONE i XL IQ Routes jest już dostępny

Nowy TomTom ONE i XL IQ Routes jest już dostępny

Nowy TomTom ONE i XL IQ Routes jest już dostępny
29.05.2009 11:17, aktualizacja: 29.05.2009 16:20

TomTom ogłasza dzisiaj wprowadzenie nowych modeli TomTom ONE IQ Routes™ oraz TomTom XL IQ Routes™ do sklepów w Polsce. TomTom ONE IQ Routes jest dostępny w rekomendowanej cenie detalicznej 649 PLN (wersja Regional) i 749 PLN (wersja Europe Traffic). TomTom XL IQ Routes™ jest dostępny w rekomendowanej cenie detalicznej 849 PLN (wersja Regional) i 949 PLN (wersja Europe Traffic).

Podróż zawsze po najszybszej trasie
Dwa nowe produkty oferują intuicyjną nawigację, aby pomóc kierowcom dostać się do celu podróży w najprostszy możliwy sposób. Charakteryzują się nowym czarnym wykończeniem i dopasowanym uchwytem EasyPort™, który po złożeniu zmieści się w każdej torebce lub kieszeni koszuli. Dodatkowo IQ Routes gwarantuje, że kierowca wybierze zawsze najszybszą trasę, wyznaczoną na podstawie anonimowych historycznych pomiarów prędkości. Wskazują one najbardziej precyzyjny czas podróży i przyjazdu, biorąc pod uwagę porę dnia i dzień tygodnia podróży. To znacznie przyczynia się do sprawniejszej, bezpieczniejszej i bezstresowej podróży.

*TomTom IQ Routes™ *
Bo IQ Routes™. zna aktualną prędkość pojazdów na drogach…

Obraz

…i wie, że najlepsza możliwa droga do naszego celu w niedzielne popołudnie zajmie nam 5. minuty… Podczas gdy sytuacja na drogach w poniedziałek rano sprawia, że najlepsza będzie zupełnie inna droga, która zajmie 61 minut.

Ponadto dodany został Asystent Pasa Ruchu aby zapewnić kierowcom poczucie bezpieczeństwa i pewności podczas nawigowania po trudnych skrzyżowaniach lub rozwidleniach dróg. Podczas zbliżania się do skomplikowanych sytuacji drogowych kierowcy otrzymują w odpowiednim momencie instrukcje głosowe, a na ekranie urządzenia wyświetlane są wyraźne wskazówki, którym pasem ruchu należy jechać. Dzięki temu użytkownik ma znacznie lepszą orientację w otaczającej go sytuacji drogowej.

Nowe modele TomTom ONE IQ Routes i TomTom XL IQ Routes są już dostępne w sklepach w całej Polsce.

TomTom ONE IQ Routes™ jest wyposażony w 3,5 calowy ekran dotykowy, posiada nowe wzornictwo oraz najnowsze oprogramowanie nawigacyjne firmy TomTom.
- Rekomendowana cena detaliczna TomTom ONE IQ Routes Regional to 649 PLN
- Rekomendowana cena detaliczna TomTom ONE IQ Routes Europe Traffic to 74. PLN

TomTom XL IQ Routes™ posiada wszystkie funkcje modelu TomTom ONE, a także duży 4,3 calowy ekran dotykowy, dzięki któremu widoczność sytuacji na drodze jest jeszcze lepsza.
- Rekomendowana cena detaliczna TomTom XL IQ Routes Regional to 849 PLN
- Rekomendowana cena detaliczna TomTom XL IQ Routes Europe Traffic to 949 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)