Nowy telewizor Samsung - 55 cali za 7200 zł

Nowy telewizor Samsung - 55 cali za 7200 zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

09.10.2013 12:10

Na sklepowe półki trafił telewizor Samsung F6320 (55-cali), wyposażony m.in. w funkcję S Recommendation.

Funkcja S Recommendation, w którą wyposażono telewizor, to rozwiązanie, dzięki któremu telewizor podpowie nam, jakie filmy lub programy telewizyjne cieszą się największą popularnością. System sprawdzi, co oglądali inni widzowie i podpowie nam, na co warto zwrócić uwagę.

Sterowanie telewizorem odbywa się poprzez interfejs Smart Hub. Cztery interaktywne panele umożliwiają dostęp do programów telewizyjnych, serwisów społecznościowych i aplikacji, a także do zakładki Moje Pliki, pozwalającej na przeglądanie i odtwarzanie filmów, zdjęć i muzyki z komputerów, dysków sieciowych, czy urządzeń mobilnych podłączonych do domowej sieci.

Telewizor F632. podłączony do internetu (może łączyć się przez sieć Wi-Fi) daje dostęp do platformy Smart TV. Dzięki niej użytkownik otrzymuje dostęp do aplikacji oraz usługi VoD (m.in.: VOD.TVP.PL, IPLA, TVN Player, iplex.pl, Strefa VOD).

Telewizor wykorzystuje również technologię SmartView, dzięki której możliwe jest sterowanie funkcjami urządzenia za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartfony i tablety. Co więcej, obraz wyświetlany aktualnie w telewizorze możemy jednocześnie oglądać na urządzeniach mobilnych z aplikacją SmartView.

Za jakość wyświetlanego obrazu odpowiadają natomiast takie technologie jak: 3. HyperReal Engine, pozwalająca na odtwarzanie materiałów 3D, Wide Color Enhancer Plus, dbająca o wyświetlanie naturalnych kolorów, czy Digital Noise Filter, dzięki któremu oglądany obraz jest wolny od zakłóceń. Za płynność dynamicznych sekwencji odpowiada natomiast system odświeżania obrazu CMR pracujący z częstotliwością 200 MHz. Telewizor pracuje w klasie energetycznej A+.

Cena: 7200 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)