Nowy Orange stacjonarny - nawet 3000 minut w abonamencie

Nowy Orange stacjonarny - nawet 3000 minut w abonamencie

Nowy Orange stacjonarny - nawet 3000 minut w abonamencie
Źródło zdjęć: © WP.PL
08.02.2010 15:00, aktualizacja: 08.02.2010 15:10

Od 8 lutego sieć Orange wprowadza nową ofertę telefonii stacjonarnej - Nowy Orange Stacjonarny. Klienci mają do wyboru 4 plany taryfowe, w ramach których otrzymują nawet 3000 minut na rozmowy w abonamencie. Posiadacze telefonów komórkowych lub mobilnego internetu Orange (za wyjątkiem ofert na kartę) otrzymają dodatkowo pakiety od 30 do 60 minut miesięcznie.

Trzy nowe plany dostępne są z umową na czas określony 2. lub 36 miesięcy:

 Nowy Orange Stacjonarny 35
 Nowy Orange Stacjonarny 49
 Nowy Orange Stacjonarny 89

a jeden z umową na czas nieokreślony:
 Nowy Orange Stacjonarny 42

Zawierając umowę na czas określony klient otrzyma pakiet minut na połączenia z numerami stacjonarnymi oraz VoiP. Wielkość pakietu uzależniona jest od wybranego planu taryfowego oraz długości umowy.

Obraz

Każdy, kto w momencie zawierania umowy w ofercie Nowy Orange Stacjonarny ma aktywny numer w dowolnej ofercie Orange (z wyłączeniem ofert na kartę) będzie otrzymywał przez cały okres trwania umowy dodatkowy pakiet minut, do wykorzystania na numery stacjonarne, połączenia VoiP oraz połączenia komórkowe do sieci Orange.

Obraz

Wspólny rachunek za usługi telekomunikacyjne w Orange sprawi, że nie trzeba będzie pamiętać o różnych płatnościach w różnych terminach. Dotychczasowe plany stacjonarne Orange nie będą już sprzedawane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)