Nowy operator komórkowy. Bez opłat roamingowych w 22 krajach!

Nowy operator komórkowy. Bez opłat roamingowych w 22 krajach!
Źródło zdjęć: © PD

12.05.2015 11:44, aktual.: 12.05.2015 15:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Wielkiej Brytanii działalność rozpoczął nowy operator komórkowy. Sieć sprzedaży telefonów Carphone Warehouse uruchomiła własną usługę o nazwie iD. Dlaczego jest to interesujące dla nas? Bo w jej ofercie znajduje się karta SIM z możliwością wykorzystywania bez dodatkowych opłat roamingowych w 22 europejskich krajach – w tym w Polsce. Zarówno na rozmowy, SMS-y jak i przesył danych. Ofertę zamówić można w sklepach Carphone Warehouse na terenie Wielkiej Brutanii, a także przez internet.

W Wielkiej Brytanii działalność rozpoczął nowy operator komórkowy. Sieć sprzedaży telefonów Carphone Warehouse uruchomiła własną usługę o nazwie iD. Dlaczego jest to interesujące dla nas? Bo w jej ofercie znajduje się karta SIM z możliwością wykorzystywania bez dodatkowych opłat roamingowych w 22 europejskich krajach – w tym w Polsce. Zarówno na rozmowy, SMS-y jak i przesył danych. Ofertę zamówić można w sklepach Carphone Warehouse na terenie Wielkiej Brytanii, a także przez internet.

Oferta Carphone Warehouse z pewnością zainteresuje tych, którym zdarza się często podróżować po Europie (i nie tylko!), a mają dość horrendalnie wysokich stawek za roaming. Mogą się również okazać świetnym rozwiązaniem dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, chcących pozostawać w kontakcie z rodziną. W ramach planów "TakeAway" udostępniane są minuty na połączenia, SMS-y oraz przesył danych do wykorzystania w następujących krajach: Australia, Austria, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Portugalia, Polska, Rumunia, Hiszpania, Szwecja i USA.

Niestety na razie plany "TakeAway" dostępne są wyłącznie w ofercie z telefonem i umową, a aby ją podpisać trzeba zamieszkiwać Wielką Brytanię. A ile kosztuje "darmowy" Roaming? Najtańszy plan "TakeAway" to 25 funtów (ok. 140 złotych) miesięcznie przy umowie na 2 lata i telefonie w ofercie. Dostaniemy za to do 2 GB danych, do 1200 minut na rozmowy i 5000 SMS-ów, w zależności od preferencji.

Nie jest to może nadzwyczajnie tanio, jeżeli porównamy tę ofertę z tym, co proponują polscy operatorzy. Ale jeżeli weźmiemy pod uwagę koszt roamingu, propozucja Carphone Warehouse okazuje się nad wyraz atrakcyjna.

Zwróciliśmy się do Carphone Warehouse z pytaniem o ewentualną dostępność ich oferty na terenie Polski. Kiedy tylko uzyskamy odpowiedź, zaktualizujemy o nią tę informację.

_ DG _

Zobacz także: Meizu M1 Note - potężny tani smartfon - nasz test wideo.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)