Nowy odtwarzacz Sansa Fuze+: funkcjonalny i w dobrej cenie

Nowy odtwarzacz Sansa Fuze+: funkcjonalny i w dobrej cenie

Nowy odtwarzacz Sansa Fuze+: funkcjonalny i w dobrej cenie
17.09.2010 11:08

SanDisk zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży odtwarzacza MP3 Sansa Fuze+ w Polsce i Europie. Sansa Fuze + stanowi połączenie funkcjonalności, łatwości obsługi i atrakcyjnej ceny.

Przenośny odtwarzacz Sansa Fuze+, następca cieszącego się dużą popularnością Sansa Fuze, cechuje się prostą obsługą, wysoką jakością wykonania i atrakcyjną ceną, wynoszącą 290zł za model o najmniejszej pojemności –. 4GB. Urządzenie wyposażono także gniazdo kart pamięci micro SD i microSDHC, ale przede wszystkim w duży, dotykowy panel sterujący. Nową Sansę wyposażono w kolorowy i duży wyświetlacz QVGA LCD o przekątnej 2,4 – cala.

„Film Strip”. Interfejs graficzny przyjazny dla użytkownika
Obsługa graficznego interfejsu użytkownika, przypominająca przeglądanie klatek filmowych, jest niezwykle naturalna, szybka i wygodna. Przesuwanie opuszkiem palca w linii poziomej umożliwia wybór funkcji, jak Muzyka, Wideo, Audycje, Radio FM i Zdjęcia. Ruch pionowy lub podwójne stuknięcia w panel dotykowy służą natomiast do eksploracji i wyboru poszczególnych kategorii i plików.

Obraz
© (fot. SanDisk)

Formaty
Zainstalowany na odtwarzaczu Sansa Fuze+ rozbudowany pakiet kodeków audio i wideo gwarantuje zgodność z większością najważniejszych formatów plików medialnych.

• Audio: MP3, WMA, WAV, AAC/M4A (utwory iTunes bez zabezpieczeń DRM), FLAC, Ogg Vorbis, Audible, Secure WMA, Podcasts
• Wideo: H.264, MPEG-4, WMV, Flip Video
• Zdjęcia: JPEG, BMP, TIFF, GIF, PNG

Przenośny odtwarzacz Sansa Fuze+ jest zgodny z systemami operacyjnymi Windows, Mac OS oraz Linux. Urządzenie zostało również wstępnie skonfigurowane w celu umożliwienia bezproblemowej synchronizacji z Rhapsody, eMusic i Napsterem.

Funkcje dodatkowe
Akumulator odtwarzacza Sansa Fuze+ ma według producenta umożliwić do 2. godzin odtwarzania muzyki lub do 5 godzin odtwarzania wideo2. Urządzenie zawiera dodatkowo radio FM z możliwością nagrywania, funkcję ciągłego odtwarzania utworów oraz mikrofon służący nagrywaniu dźwięku.

Cena i dostępność
Odtwarzacz Sansa Fuze+ jest dostępny w czerwonym, białym, czarnym, niebieskim lub fioletowym kolorze. Urządzenie pojawi się w sklepach w połowie października. Dostępne będą trzy warianty pojemności dysku: 4, 8 i 16 gigabajtów GB. Sugerowana cena detaliczna producenta w zależności od pojemności zaczynają się już od 290zl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)