Nowy Multiroom w Cyfrowym Polsacie - teraz 4 telewizory

Nowy Multiroom w Cyfrowym Polsacie - teraz 4 telewizory

Nowy Multiroom w Cyfrowym Polsacie - teraz 4 telewizory
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.04.2014 11:37, aktualizacja: 24.04.2014 14:09

Cyfrowy Polsat rozszerza usługę Multiroom HD. Teraz klienci będą mogli korzystać ze swoich pakietów telewizyjnych nawet na 4 telewizorach jednocześnie.

Usługa Multiroom HD z 3 dodatkowymi dekoderami jest dostępna dla abonentów i nowych klientów, którzy wybiorą pakiety od Familijnego HD. Koszt usługi z jednym dekoderem zależy od posiadanego przez abonenta pakietu kanałów, a każdy kolejny dekoder to 5 zł/mies. W ramach usługi dostępne są dekodery produkcji Cyfrowego Polsatu: MINI HD 200. oraz HD 3000 – jednorazowy koszt udostępnienia każdego z tych urządzeń to 29 zł.

W ofertach „Trafny wybór”, skierowanych do abonentów zainteresowanych zmianą operatora, klienci, którzy wybiorą co najmniej pakiet Familijny Max HD za 49,9. zł, za drugi i trzeci dekoder w usłudze Multiroom HD nie będą wnosić miesięcznych opłat. Natomiast użytkownicy, którzy zdecydują się na pakiet z abonamentem w minimalnej wysokości 79,90 zł, za usługę Multiroom HD na trzech dodatkowych dekoderach zapłacą 5 zł/mies..

Usługa Multiroom nie wymaga łączenia dekoderów w sieć. Aby móc cieszyć się możliwością oglądania tych samych kanałów nawet na 4 telewizorach wystarczy podłączyć urządzenia do instalacji antenowej. Okresowo wymagana będzie jedynie aktywacja dekoderów dedykowanych do usługi Multiroom HD za pomocą karty z dekodera głównego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)