Nowy laptop Acer Aspire V Nitro z ekranem 4K

Nowy laptop Acer Aspire V Nitro z ekranem 4K

Nowy laptop Acer Aspire V Nitro z ekranem 4K
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.12.2014 12:39, aktualizacja: 16.12.2014 14:00

Acer rozszerzył serię notebooków Aspire V Nitro, dodając do listy konfiguracji model wyposażony w ekran o przekątnej 15,6” i rozdzielczości Ultra HD. Matryca IPS UHD pozwala wyświetlić obraz 4-krotnie bardziej szczegółowy w stosunku do standardowych modeli z ekranem 1080p FullHD.

Tak jak pozostałe modele z serii Black Edition, nowy Aspire V Nitro jest wyposażony w procesor o standardowym napięciu Intel Core i7-4710HQ oraz kartę graficzną GeForce GTX 860M. Taka konfiguracja zapewnia wysoką wydajność w wymagających zadaniach, jak obróbka obrazu, renderowanie wideo czy projektowanie 3D. Specyfikację uzupełniają: karta sieciowa z dwiema antenami pracująca w trybie MIMO 2x2. obsługująca zakresy 2,4GHz i 5GHz oraz cztery głośniki o łącznej mocy 8W z obsługą Dolby Digital Plus Home Theater.

Laptopy Acer Aspire V Nitro wyróżniają się ciekawym designem –. pokrywa została ozdobiona detalem wykonanym w technologii Nanodrukowanej Litografii (NIL). Za niskie temperatury podczas obciążenia odpowiadają systemy Acer CoolBoost oraz Acer DustDefender. CoolBoost okresowo podnosi prędkość obrotową wentylatorów dodatkowo schładzając podzespoły o 11%. Z kolei DustDefender zapobiega gromadzeniu się kurzu, dzięki wentylatorom obracającym się w obie strony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)