Nowy kontroler Razer Artemis dla Mech Warrior i mysz Taipan prosto z E3

Nowy kontroler Razer Artemis dla Mech Warrior i mysz Taipan prosto z E3

Nowy kontroler Razer Artemis dla Mech Warrior i mysz Taipan prosto z E3
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.06.2012 12:25, aktualizacja: 06.06.2012 13:27

Razer podczas targów E3 zaprezentował Razer Artemis – kontroler, który inspirowany BattleTech pozwala graczom zasiąść w kokpicie ich ulubionego mechanicznego monstrum. Zestaw w pełni programowalnych przycisków oraz ergonomia Razer Artemis sprawiają, że gracze staną się skuteczniejszymi pilotami mechów. Obok kontrolera Razer pokazał także ciekawą myszkę nazwaną Taipan.

Osadzony w 304. roku podczas pierwszej fazy międzygalaktycznej wojny, MechWarrior Online przenosi graczy w samo centrum pola bitwy, gdzie wcielą się oni w pilotów najpotężniejszych spośród stworzonych maszyn – BattleMechów. Dowodząc wybraną maszyną i korzystając z licznych możliwości modyfikacji, gracze dopasują broń, osłony i inne kluczowe funkcje mecha tak, aby urządzenia oddawały ich charakter i były dopasowane do ich preferencji.

Razer Taipan to z kolei nowa myszka przeznaczona dla graczy zarówno prawo jak i leworęcznych. Co ciekawe, mysz wyposażano w dwa sensory.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Oparta na najnowszym sensorze 4. Dual Sensor System o czułości 8200 dpi, myszka Razer Taipan jest wyposażona zarówno w czujnik optyczny i laserowy, dzięki czemu pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej precyzji, niezależnie od rodzaju nawierzchni. Bez względu na to, czy grac jest prawo, czy leworęczny; czy do prowadzenia myszy używa całej dłoni, czy jedynie czubków palców – Razer Taipan ma według producenta zapewnić redukcję zmęczenia podczas wielogodzinnego użytkowania.

Rozbudowane sterowniki Razer Taipan są w pełni zintegrowane z Razer Synapse 2.0 –systemem zapisu ustawień osobistych w chmurze. Dzięki temu w łatwy sposób można zapisać makra czy ustawienia czułości na wirtualnym serwerze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)